Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L-7, 250

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku PIASKOWA 01 w Łomiankach

od 12.06.2019 (środa)

W związku z kolejnym etapem rozbudowy ul. Wiślanej na odcinku od skrzyżowania z ul. Kolejową do skrzyżowania z ul. Zachodnią i ul. Dolną w Łomiankach, od dnia 12.06 br. od początku kursowania do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego PIASKOWA 01, obowiązującego jako warunkowy dla linii autobusowych 250 i L-7.

W zastępstwie uruchamia się przystanek PIASKOWA 51, zlokalizowany na chodniku, około 180 metrów za podstawową lokalizacją, obowiązujący dla linii autobusowych 250 i L-7 jako warunkowy.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 10 czerwca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpiecznie w komunikacji

Bezpiecznie w komunikacji

Komunikacja miejska powinna być miejscem bezpiecznym, w którym każdy będzie się czuł dobrze. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dotyczących bezpieczeństwa. Powinni ich przestrzegać rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Jeśli odpowiednio umieszczą wózek w przeznaczonym do tego miejscu i będą się stosować do poleceń wydawanych przez kierowców bądź motorniczych, to ich podróż upłynie bezpiecznie i spokojnie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską