Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N22, 142, 702

Przywrócenie podstawowej lokalizacji przystanku TRAKT LUBELSKI 03

od 11.05.2019 (sobota)

W związku z zakończeniem kolejnego etapu budowy sieci kanalizacyjnej w ul. Trakt Lubelski, od dnia 11.05.2019 r. od początku kursowania przywraca się funkcjonowanie przystanku autobusowego TRAKT LUBELSKI 03, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 142 i 702 oraz jako warunkowy dla nocnej linii autobusowej N22.

Wobec powyższego likwidacji ulega autobusowy przystanek zastępczy TRAKT LUBELSKI 53, umiejscowiony za lokalizacją podstawową.

opublikowano 10 maja 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską