Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N72, 142, 146, 702

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku STRZYGŁOWSKA 02

od 09.05.2019 (czwartek)

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy ul. Wał Miedzeszyński w rejonie skrzyżowania z ul. Strzygłowską, od dnia 9.05 br. od początku kursowania do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego STRZYGŁOWSKA 02, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 142, 146 i 702 oraz jako warunkowy dla nocnej linii autobusowej N72.

W zamian uruchomiony zostaje przystanek zastępczy STRZYGŁOWSKA 52, zlokalizowany na tymczasowym wypłytowaniu przy ul. Wał Miedzeszyński przed skrzyżowaniem z ul. Strzygłowską (ok. 60 metrów przed lokalizacją podstawową).

Charakter przystanku dla poszczególnych linii nie ulega zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 6 maja 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską