Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N62, 145, 345

Przywrócenie podstawowej lokalizacji przystanku POTULICKA 01

od 15.04.2019 (poniedziałek) od godz. 23:00

W związku z rozbudową ul. Łodygowej i przełączeniem ruchu na obie jezdnie ul. Łodygowej na odcinku od ul. Radzymińskiej do ul. Wolińskiej od dnia 15.04.2019 r. od ok. godziny 23:00 do odwołania wprowadzone zostają następujące zmiany:

Wznawia się funkcjonowanie przystanku POTULICKA 01 obowiązującego jako stały dla linii 145 i 345 oraz warunkowy dla linii N62. Przystanek zostaje zlokalizowany w docelowej zatoce na północnej jezdni ul. Łodygowej za skrzyżowaniem z ul. Wyspową w kierunku ul. Radzymińskiej.

opublikowano 12 kwietnia 2019r.
ostatnia aktualizacja 12 kwietnia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską