Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L22, 722

AKTUALIZACJA: Czasowa zmiana trasy linii 722 i L22 w miejscowości Wiązowna

od 02.04.2019 (wtorek) od godz. 12:00

AKTUALIZACJA: Ze względu na zmianę daty wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu na ul. Lubelskiej w Wiązownie poniższe zmiany wejdą w życie z dn. 2.04.2019 r.

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy drogi ekspresowej S17 w rejonie miejscowości Wiązowna, a tym samym zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Lubelskiej na odcinku Parkingowa – Kościelna oraz DK 17 na odcinku Parkingowa – Wiązowska, od dnia 1.04.2019 r. od ok. godz. 12.00 do odwołania, linie autobusowe 722 oraz L22 zostają skierowane na następującą trasę objazdową:

w obu kierunkach:
od skrzyżowania ulic Wiązowska / DK 17 / Lubelska: Lubelska – Sportowa – (w lewo) Nadrzeczna – (w lewo) Kościelna – Lubelska i dalej swoimi trasami podstawowymi.

Wobec powyższego utrzymuje się zawieszenie funkcjonowania przystanków SPORTOWA 01 i 02.

W zamian uruchamia się przystanki zastępcze:

  • SPORTOWA 51, zlokalizowany na tymczasowym wypłytowaniu przy ulicy Sportowej przed skrzyżowaniem z ul. Kwiatową (jadąc od strony ul. Lubelskiej), obowiązujący jako stały dla linii autobusowych 722 oraz L22,
  • SPORTOWA 52, zlokalizowany na chodniku przy ulicy Sportowej za skrzyżowaniem z ul. Kwiatową (jadąc od strony ul. Nadrzecznej), obowiązujący jako stały dla linii autobusowych 722 oraz L22.

Linie autobusowe 722 oraz L22 kursować będą na podstawie specjalnych rozkładów jazdy.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 27 marca 2019r.
ostatnia aktualizacja 28 marca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską