Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

512

Czasowa zmiana trasy linii 512 na Zaciszu

od 30.03.2019 (sobota)

W związku z budową metra na Zaciszu i zamknięciem skrzyżowania Rolanda / Figara / Spójni / Codzienna od dnia 30.03.2019 r. od początku kursowania do odwołania wprowadza się zmianę trasy linii 512:

DW. WILEŃSKI – Targowa – zawrotka przy ul. Ząbkowskiej – Targowa – al. Solidarności – Radzymińska – Młodzieńcza – Codzienna – Blokowa – ZACISZE (przystanek dla wysiadających)

ZACISZE (przystanek dla wsiadających) – Młodzieńcza – Radzymińska – al. Solidarności – Targowa – DW. WILEŃSKI

Zawieszeniu ulegają przystanki:

  • ZACISZE 02,
  • KANAŁ BRÓDNOWSKI 01 i 02,
  • ROLANDA 03,
  • GILARSKA 04.

Jednocześnie uruchamia się przystanek zastępczy:

ZACISZE 52 zlokalizowany w ulicy Blokowej za skrzyżowaniem z ul. Codzienną – w kierunku ul. Gliwickiej – obowiązujący jako „dla wysiadających” dla linii 512.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 26 marca 2019r.
ostatnia aktualizacja 26 marca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską