Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

213

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku KLIMATYCZNA 02

od 25.03.2019 (poniedziałek)

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy kanalizacji wodociągowej w ulicy Mrówczej, od dnia 25.03 br. od początku kursowania do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego KLIMATYCZNA 02, obowiązującego jako warunkowy dla linii autobusowej 213.

W zamian uruchomiony zostaje przystanek zastępczy KLIMATYCZNA 52, zlokalizowany na tymczasowym wypłytowaniu przy ul. Mrówczej około 20 metrów przed lokalizacją podstawową.

Charakter przystanku dla poszczególnych linii nie ulega zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 22 marca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską