Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L22, 722

Czasowa zmiana trasy linii 722 i L22

od 13.03.2019 (środa) od godz. 13:00

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy drogi ekspresowej S17 w rejonie miejscowości Wiązowna, a tym samym zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Lubelskiej na odcinku Parkingowa – DK 17 (skrzyżowanie z ul. Wiązowską), od dnia 13.03.2019 r. od ok. godz. 13.00 do odwołania, linie autobusowe 722 oraz L22 zostają skierowane (w obu kierunkach) na następującą trasę objazdową:

od skrzyżowania ulic Lubelska/Parkingowa: Parkingowa – DK 17 i dalej swoimi trasami podstawowymi

Wobec powyższego zawiesza się funkcjonowanie przystanków SPORTOWA 01 i 02. W zamian nie uruchamia się przystanków zastępczych.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 12 marca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska blisko domu

Komunikacja miejska blisko domu

Warszawski Transport Publiczny to ogromny system, który każdego dnia zapewnia sprawne i wygodne podróżowanie milionom pasażerów. Bardzo dobre wyobrażenie o WTP dają mapy dostępności, o których piszemy w tym numerze i które można znaleźć na stronie ZTM. Te schematy pozwalają spojrzeć całościowo na komunikację miejską w aglomeracji warszawskiej i jej funkcjonowanie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską