Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N45, N95, 102, 103, 136

Czasowa zmiana lokalizacji przystanków ROGALIŃSKA 02 i 04

od 11.03.2019 (poniedziałek)

W związku z modernizacją chodnika wokół budynku przy ul. Skierniewickiej i Siedmiogrodzkiej oraz budową azylu na tym skrzyżowaniu, od dnia 11.03.2019 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie n/w przystanków autobusowych:

  • ROGALIŃSKA 02, obowiązującego jako stały dla linii 102,
  • ROGALIŃSKA 04, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 103 i 136 oraz warunkowy dla linii N45 i N95.

W zastępstwie zawieszonego przystanku uruchamia się przystanek zastępczy ROGALIŃSKA 54, obowiązujący dla wszystkich w/w linii autobusowych zlokalizowany przy ul. Skierniewickiej w kierunku ul. Wolskiej ok. 85 m za podstawową lokalizacją przystanku ROGALIŃSKA 04.

Charakter przystanku dla poszczególnych linii nie ulega zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 8 marca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską