Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N72, 146, 213

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku KOSAĆCOWA 02

od 04.03.2019 (poniedziałek)

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż ul. Bysławskiej od dnia 04.03.2019 zawiesza się funkcjonowanie przystanku KOSAĆCOWA 02 obowiązującego jako warunkowy dla linii 146, 213 oraz N72.

W zamian za zawieszony przystanek uruchamia się przystanek zastępczy KOSAĆCOWA 52 zlokalizowany ok. 40m za lokalizacją podstawową (w kierunku ul. Mozaikowej) na tymczasowym peronie. Charakter przystanku dla poszczególnych linii nie ulega zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 5 marca 2019r.
ostatnia aktualizacja 6 marca 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską