Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N72, 119, 147

Zmiana lokalizacji przystanku KOMBAJNISTÓW 04

od 27.02.2019 (środa)

W związku z naprawą nawierzchni jezdni ul. Bronowskiej na odcinku od Traktu Lubelskiego do Rowu Zerzeńskiego od dnia 27.02.2019 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego KOMBAJNISTÓW 04, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 119 i 147 oraz jako warunkowy dla linii N72.

W zastępstwie uruchomione zostaje funkcjonowanie przystanków zastępczych:

  • przystanek KOMBAJNISTÓW 55, zlokalizowany przy ul. Trakt Lubelski w kierunku południowym, około 120 metrów za podstawową lokalizacją, obowiązujący dla linii 147N72.
  • przystanek KOMBAJNISTÓW 56, zlokalizowany przy ul. Trakt Lubelski w kierunku północnym, około 130 metrów za podstawową lokalizacją, obowiązujący dla linii 119.

Charaktery przystanków dla poszczególnych linii nie ulegają zmianie.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

opublikowano 25 lutego 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską