Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

168

Otwarcie dla ruchu al. Polski Walczącej - stała zmiana trasy linii 168

od 03.02.2019 (niedziela)

W związku z otwarciem dla ruchu kołowego al. Polski Walczącej w dzielnicy Mokotów od dnia 03.02.2019 r. od początku kursowania linii dziennych wprowadza się następujące zmiany w układzie komunikacyjnym:

168
skierowanie linii na nową trasę podstawową w obu kierunkach:
SPARTAŃSKA - … - Gagarina – Nehru – al. Polski Walczącej – al. Becka - … - WITOLIN

Uruchamia się funkcjonowanie przystanków:

  • SIELCE 03 zlokalizowany na ul. Nehru przed skrzyżowaniem z ul. Zwierzyniecką. Przystanek będzie obowiązywał jako stały dla linii 168.
  • GRUPY AK „PÓŁNOC” 01 zlokalizowany na al. Polski Walczącej w rejonie skrzyżowania z ul. Grupy AK „Północ”. Przystanek będzie obowiązywał jako „na żądanie” dla linii 168.
  • GRUPY AK „PÓŁNOC” 02 zlokalizowany na al. Polski Walczącej w rejonie skrzyżowania z ul. Grupy AK „Północ”. Przystanek będzie obowiązywał jako „na żądanie” dla linii 168.
  • BATALIONU AK „BAŁTYK” 01 zlokalizowany na al. Polski Walczącej w rejonie skrzyżowania z ul. Batalionu AK „Bałtyk”. Przystanek będzie obowiązywał jako „na żądanie” dla linii 168.
  • BATALIONU AK „BAŁTYK” 02 zlokalizowany na al. Polski Walczącej w rejonie skrzyżowania z ul. Grupy AK „Bałtyk”. Przystanek będzie obowiązywał jako „na żądanie” dla linii 168.
  • MAŁE SIEKIERKI 04 zlokalizowany na al. Polski Walczącej przy skrzyżowaniu z al. Józefa Becka. Przystanek będzie obowiązywał jako „na żądanie” dla linii 168.

opublikowano 30 stycznia 2019r.
ostatnia aktualizacja 4 lutego 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska blisko domu

Komunikacja miejska blisko domu

Warszawski Transport Publiczny to ogromny system, który każdego dnia zapewnia sprawne i wygodne podróżowanie milionom pasażerów. Bardzo dobre wyobrażenie o WTP dają mapy dostępności, o których piszemy w tym numerze i które można znaleźć na stronie ZTM. Te schematy pozwalają spojrzeć całościowo na komunikację miejską w aglomeracji warszawskiej i jej funkcjonowanie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską