Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N33, N83, 127, 171

Uruchomienie funkcjonowania przystanku PL. TRZECH KRZYŻY 10

od 14.01.2019 (poniedziałek)

Od dnia 14.01.2019 r. od początku kursowania linii dziennych (linie nocne od nocy 14/15.01.2019 r. od początku kursowania) uruchamia się przystanek PL.TRZECH KRZYŻY 10.

Przystanek zlokalizowany będzie przy ul. Nowy Świat  ok. 70 m za skrzyżowaniem z ul. Książęcą jadąc w kierunku ronda de Gaulle’a.

Przystanek będzie funkcjonował dla linii 127 i 171 jako stały oraz dla linii N33 i N83 jako warunkowy.

opublikowano 10 stycznia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską