Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

158

Otwarcie dla ruchu ul. Rozłuckiej

od 09.01.2019 (środa) od godz. 21:00

W związku z zakończeniem usuwania awarii wodociągowej na ul. Rozłuckiej, a tym samym otwarciem jej dla ruchu kołowego, od dnia 9.01.2019 r. od ok. godz. 21.00, przywraca się trasę podstawową linii autobusowej 158 (w kierunku krańca WITOLIN) przebiegającą – od skrzyżowania al. Waszyngtona z ul. Kinową – ciągiem ulic: Kinowa – Rozłucka – Turbinowa – Spalinowa – Grenadierów.

Wobec powyższego wznawia się funkcjonowanie przystanków:

  • KINOWA 06
  • WALEWSKA 02,
  • ROZŁUCKA 02
  • SPALINOWA 02.

opublikowano 9 stycznia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską