Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L18

Przywrócenie podstawowej trasy linii L18 na terenie Izabelina

od 11.01.2019 (piątek)

W związku ze wstrzymaniem prac związanych z remontem ul. Sienkiewicza w Izabelinie  B od dnia 11 stycznia  2019 r.  od początku kursowania linii dziennych przywraca się podstawowy przebieg trasy linii L18:

Truskaw: SKIBIŃSKIEGO – 3 Maja – Izabelin: – 3 Maja – Sienkiewicza – Stare Babice: – Izabelińska –  Sienkiewicza – (…)– RYNEK

Przywraca się funkcjonowanie przystanków:

  • IZABELIŃSKA 01, 02;
  • ZAGŁOBY 01, 02;
  • SAPIEHY 02;
  • SIENKIEWICZA 03.

Jednocześnie utrzymuje się zawieszenie przystanku:

  • SAPIEHY 01;

W zamian uruchomiony zostaje przystanek zastępczy SAPIEHY 51 zlokalizowany na chodniku przy ul. Sienkiewicza na wysokości posesji nr 49 (tj. około 150 m przed podstawową lokalizacją). Charakter przystanku nie ulega zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 8 stycznia 2019r.
ostatnia aktualizacja 8 stycznia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską