Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

737

Czasowa zmiana trasy linii 737 w Dawidach Bankowych

od 02.01.2019 (środa)

W związku z budową kanalizacji deszczowej w ul. Starzyńskiego w Dawidach Bankowych i związanym z tym wyłączeniem z ruchu w/w ulicy na odcinku od ul. Baletowej do ul. Miklaszewskiego od dnia 02.01.2019 od początku kursowania do odwołania linia 737 ta zostaje skierowana na poniższą trasę objazdową:

CM. POŁUDNIOWY – BR. PŁD. – …. – DAWIDY BANKOWE: Starzyńskiego – Miklaszewskiego – ŁADY: Długa – DAWIDY: Długa – Warszawska – WARSZAWA: Baletowa -  … - URSYNÓW PŁD.

Zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanków:

  • KWIATÓW POLNYCH 01 i 02;
  • BORYNY 01 i 02;
  • PARLAMENTARNA 01 i 02.

kursowanie Linii 737 będzie kursowała wg. specjalnego rozkładu jazdy.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 27 grudnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską