Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

ZS7
S1 

Modernizacja linii kolejowej nr 7 - zmiany w kursowaniu pociągów na odcinku Warszawa Falenica - Otwock

od 15.12.2018 (sobota) do 16.12.2018 (niedziela)

W związku z kolejnym etapem modernizacji linii kolejowej nr 7, w dniach 15.12 – 16.12.2018 r. nastąpi zamknięcie jednego z torów na odcinku Warszawa Falenica – Otwock.

Wybrane pociągi linii S1 zostaną skrócone do stacji WARSZAWA FALENICA oraz WARSZAWA GOCŁAWEK.

W związku z powyższym w ww. dniach uruchomiona zostanie autobusowa linia zastępcza ZS7, kursująca w 1 i 2 strefie na trasie:

ZS7
PKP FALENICA
– Bysławska (powrót: Młoda, Derkaczy, Bysławska) – Patriotów – Marszałka Józefa Piłsudskiego – Hugona Kołłątaja – Świderska -  ORLA (powrót: Orla, Powstańców Warszawy – Stanisława Staszica). Przystanek graniczny: WĄSKA).

Z kursami wariantowymi:

PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA – Chłopickiego - Grochowska – Płowiecka – Błękitna – (powrót Widoczna) - Widoczna – Patriotów – Marszałka Józefa Piłsudskiego – Hugona Kołłątaja – Świderska -  ORLA (powrót: Orla, Powstańców Warszawy – Stanisława Staszica). Przystanek graniczny: WĄSKA).

 

Uruchamia się przystanki:

  • ŚWIDER-KOŚCIÓŁ 01 i 02
  • ŚWIDER 01 i 02
  • RZEMIEŚLNICZA 01 i 02

 

Honorowanie biletów:

Bilety ZTM (wszystkich rodzajów) są honorowane w pociągach uruchamianych przez KM na odcinku Warszawa Zachodnia – Otwock.

Bilety ZTM wydane na II strefę zachowują ważność w autobusach linii ZS7 na odcinku WĄSKA –PKP FALENICA.

Pasażerowie z biletami „kartonikowymi” ZTM, które nie zostały wcześniej skasowane, są zobowiązani do ich skasowania przez trwałe napisanie na ich odwrocie daty i godziny rozpoczęcia przejazdu w formacie 24-godzinnym, czyli np.  16.12. godz. 08:55, a posiadacze biletów zakodowanych na WKM muszą je uprzednio aktywować.

 

Bilety KM (wszystkich rodzajów, do odpowiednich stacji lub sieciowe) są honorowane w:

  • w pociągach SKM linii S1 na odcinku Warszawa Zachodnia - Otwock,
  • w autobusach linii ZS7 na całej trasie oraz w autobusach i tramwajach kursujących ciągami pokrywającymi się z trasą ww. linii.
Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 11 grudnia 2018r.
ostatnia aktualizacja 11 grudnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpiecznie w komunikacji

Bezpiecznie w komunikacji

Komunikacja miejska powinna być miejscem bezpiecznym, w którym każdy będzie się czuł dobrze. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dotyczących bezpieczeństwa. Powinni ich przestrzegać rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Jeśli odpowiednio umieszczą wózek w przeznaczonym do tego miejscu i będą się stosować do poleceń wydawanych przez kierowców bądź motorniczych, to ich podróż upłynie bezpiecznie i spokojnie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską