Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

199

Uruchomienie pętli REMBERTÓW-STRZELNICA - wydłużenie trasy linii 199

od 10.12.2018 (poniedziałek)

Od dnia 10 grudnia br. (poniedziałek) od początku kursowania linii dziennych wprowadza się następujące zmiany w obsłudze komunikacyjnej dzielnicy Rembertów:

ZMIANY PRZYSTANKOWE:

Uruchamia się następujące przystanki:

  • EMILII GIERCZAK 01 – zlokalizowany na al. Chruściela na wysokości posesji nr 103 w kierunku ronda gen. Fieldorfa. Przystanek obowiązywać będzie jako warunkowy dla linii 199.
  • EMILII GIERCZAK 02 – zlokalizowany na al. Chruściela na wysokości posesji przy ul. Gierczak nr 7 w kierunku skrzyżowania z ul. Gierczak. Przystanek obowiązywać będzie jako warunkowy dla linii 199.
  • REMBERTÓW-STRZELNICA 01 – zlokalizowany przy nowej pętli zlokalizowanej przy al. Chruściela, w rejonie wyjazdu z pętli. Przystanek obowiązywać będzie jako krańcowy dla linii 199.

Zawiesza się funkcjonowanie przystanku:

  • REMBERTÓW-AKADEMIA 04

ZMIANY TRASOWE:

Linia 199 zostaje skierowana na trasę wydłużoną do nowej pętli REMBERTÓW-STRZELNICA:

TARGÓWEK - … - al. Chruściela – rondo gen. Fieldorfa – al. ChruścielaREMBERTÓW-STRZELNICA

opublikowano 6 grudnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
Zobacz nową stronę Warszawskiego Transportu Publicznego! Zobacz nową stronę Zarządu Transportu Miejskiego! RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Komunikacja w wakacyjnym nastroju

Letnie miesiące to tradycyjnie czas, kiedy warszawiacy wyjeżdżają na zasłużony wypoczynek. Dzieci nie chodzą do szkoły, studenci zdążyli ochłonąć po egzaminach, wiele osób bierze urlopy. Komunikacja miejska może także pomóc w wakacyjnej rozrywce. Warto wybrać się na przejażdżkę jedną z zabytkowych linii albo skorzystać z Zielonej Mapy i pojechać na cały dzień do jednego z atrakcyjnych przyrodniczo miejsc aglomeracji. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską