Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

199

Uruchomienie pętli REMBERTÓW-STRZELNICA - wydłużenie trasy linii 199

od 10.12.2018 (poniedziałek)

Od dnia 10 grudnia br. (poniedziałek) od początku kursowania linii dziennych wprowadza się następujące zmiany w obsłudze komunikacyjnej dzielnicy Rembertów:

ZMIANY PRZYSTANKOWE:

Uruchamia się następujące przystanki:

  • EMILII GIERCZAK 01 – zlokalizowany na al. Chruściela na wysokości posesji nr 103 w kierunku ronda gen. Fieldorfa. Przystanek obowiązywać będzie jako warunkowy dla linii 199.
  • EMILII GIERCZAK 02 – zlokalizowany na al. Chruściela na wysokości posesji przy ul. Gierczak nr 7 w kierunku skrzyżowania z ul. Gierczak. Przystanek obowiązywać będzie jako warunkowy dla linii 199.
  • REMBERTÓW-STRZELNICA 01 – zlokalizowany przy nowej pętli zlokalizowanej przy al. Chruściela, w rejonie wyjazdu z pętli. Przystanek obowiązywać będzie jako krańcowy dla linii 199.

Zawiesza się funkcjonowanie przystanku:

  • REMBERTÓW-AKADEMIA 04

ZMIANY TRASOWE:

Linia 199 zostaje skierowana na trasę wydłużoną do nowej pętli REMBERTÓW-STRZELNICA:

TARGÓWEK - … - al. Chruściela – rondo gen. Fieldorfa – al. ChruścielaREMBERTÓW-STRZELNICA

opublikowano 6 grudnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska blisko domu

Komunikacja miejska blisko domu

Warszawski Transport Publiczny to ogromny system, który każdego dnia zapewnia sprawne i wygodne podróżowanie milionom pasażerów. Bardzo dobre wyobrażenie o WTP dają mapy dostępności, o których piszemy w tym numerze i które można znaleźć na stronie ZTM. Te schematy pozwalają spojrzeć całościowo na komunikację miejską w aglomeracji warszawskiej i jej funkcjonowanie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską