Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

143

Przywrócenie podstawowej trasy linii 143 w rejonie skrzyżowania ulic Strażacka/Żołnierska

od 14.11.2018 (środa)

W związku z zakończeniem kolejnego etapu przebudowy skrzyżowania ulic Strażacka/Żołnierska, a tym samym otwarciem dla ruchu kołowego wyjazdu z ulicy Strażackiej na ul. Żołnierską (po stronie zachodniej), od dnia 14.11.2018 r. od początku kursowania przywraca się – od skrzyżowania łącznicy ul. Strażackiej (przebiegającej pod ulicą Żołnierską) z ulicą Strażacką – trasę podstawową linii autobusowej 143 (w kierunku krańca GUS) przebiegającą cięgiem ulic Strażacka – Żołnierska – Marsa.

opublikowano 13 listopada 2018r.
ostatnia aktualizacja 13 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską