Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

143

Przywrócenie podstawowej trasy linii 143 w rejonie skrzyżowania ulic Strażacka/Żołnierska

od 14.11.2018 (środa)

W związku z zakończeniem kolejnego etapu przebudowy skrzyżowania ulic Strażacka/Żołnierska, a tym samym otwarciem dla ruchu kołowego wyjazdu z ulicy Strażackiej na ul. Żołnierską (po stronie zachodniej), od dnia 14.11.2018 r. od początku kursowania przywraca się – od skrzyżowania łącznicy ul. Strażackiej (przebiegającej pod ulicą Żołnierską) z ulicą Strażacką – trasę podstawową linii autobusowej 143 (w kierunku krańca GUS) przebiegającą cięgiem ulic Strażacka – Żołnierska – Marsa.

opublikowano 13 listopada 2018r.
ostatnia aktualizacja 13 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską