Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

173, 183, 198, 514

Zmiany w komunikacji w związku z organizacją imprezy rowerowej pn. „Rajd Niepodległości Śladami Marszałka”

dn. 10.11.2018 (sobota) od godz. 10:00 do godz. 12:30

W związku z organizacją imprezy rowerowej pn. „Rajd Niepodległości Śladami Marszałka: Sulejówek-Wesoła-Zielona”, w dniu 10.11.2018 r. w godzinach 10.0012.30, mogą wystąpić utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej na terenie Sulejówka, Wesołej oraz Rembertowa.

Trasa przejazdu: Paderewskiego (Sulejówek) – Żółkiewskiego – (przecięcie ul. Armii Krajowej) Głowackiego – Raczkiewicza – (przecięcie ulic Armii Krajowej oraz Niemcewicza) Mickiewicza – Warszawska – Brata Alberta – Podleśna.

 

W przypadku braku przejezdności linie autobusowe 173, 183, 198 oraz 514 mogą zostać skierowane na najbliższe przejezdne ciągi komunikacyjne.

Na ewentualnych trasach objazdowych wszystkie napotkane przystanki obowiązują jako stałe.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 9 listopada 2018r.
ostatnia aktualizacja 9 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską