Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

E-2, 520

Przebudowa północnej jezdni ul. Leszno i ul. Górczewskiej na odcinku Okopowa - Tyszkiewicza

od 14.11.2018 (środa) do 03.01.2019 (czwartek) do godz. 05:00

W związku z przebudową północnej jezdni ul. Leszno i ul. Górczewskiej (na odcinku od ul. Okopowej do ul. Tyszkiewicza) od dnia 14.11.2018 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania, autobusy linii E-2 i 520 od skrzyżowania ul. Leszno/ul. Okopowa do skrzyżowania ul. Górczewska/ul. Tyszkiewicza będą przejeżdżały w obu kierunkach po jezdni południowej ul. Leszno i ul. Górczewskiej.

Zmiany przystankowe:

W zespole LESZNO zostają wprowadzone następujące zmiany:

  • zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanku 02.

W zespole MŁYNARSKA zostają wprowadzone następujące zmiany:

  • zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanku 02.
  • uruchomiony zostaje przystanek zastępczy 52, zlokalizowany przy południowej jezdni ul. Górczewskiej, za skrzyżowaniem z ul. Młynarską, w kierunku ul. Płockiej, ok. 80 metrów za podstawową lokalizacją przystanku.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 9 listopada 2018r.
ostatnia aktualizacja 2 stycznia 2019r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską