Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L-2, L-5, L-9, L10, L11, L12, L13, L14, L15, L16, L21, L24, L25, L32, L34, L41, N46, 102, 105, 107, 108, 109, 111, 115, 116, 117, 118, 119, 123, 125, 127, 128, 131, 138, 142, 143, 146, 147, 151, 157, 158, 159, 160, 162, 166, 167, 171, 174, 175, 178, 180, 183, 185, 190, 200, 202, 213, 217, 222, 227, 251, 409, 500, 501, 502, 503, 507, 509, 514, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 525, 527, 710, 723, 724, 727, 731, 736, 742
N, 4, 7, 9, 10, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 33, 35 
 
 
 

Organizacja komunikacji podczas wydarzeń związanych z obchodami Święta Niepodległości w dn. 11.11 br.

dn. 11.11.2018 (niedziela)

W dniu 11.11.2018 r. wprowadzone zostaną poniższe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji:

 

POSTANOWIENIA TARYFOWE

A) Na podstawie Uchwały Nr XXXIII/828/2016 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 25.08.2016 r. uczestnicy „Biegu Niepodległości” na podstawie nr startowego są uprawnieni do nieodpłatnego przejazdu środkami lokalnego transportu zbiorowego w m. st. Warszawie (autobusami operatorów realizujących przewozy na zlecenie Miasta, tramwajami, pociągami metra oraz pociągami SKM) w granicach 1 (pierwszej) strefy biletowej  w dniu 11.11.br.

W ww. dniu posiadacze nr startowych są uprawnieni do nieodpłatnego przejazdu pociągami Kolei Mazowieckich i Warszawskiej Kolei Dojazdowej  w granicach 1 (pierwszej) strefy biletowej  ZTM.

 

B) W godz. 8:00 – 24:00 dnia 11.11.2018 r. obowiązuje wzajemne honorowanie wszystkich ważnych biletów ZTM Warszawa (ZTM), PKP Intercity (PKP IC), Kolei Mazowieckich – KM (KM)
i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (ŁKA) według następujących zasad:

  1. bilety ZTM Warszawa – honorowane są w pociągach PKP IC i KM na obszarze I i II strefy biletowej. W pociągach ŁKA bilety honorowane są wyłącznie na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia (w obu kierunkach),
  2. bilety PKP Intercity – honorowane są w pociągach KM wewnątrz obszaru ograniczonego stacjami: Kutno, Skierniewice, Skarżysko Kamienna, Łuków, Małkinia, Działdowo.
    W pociągach SKM i pojazdach ZTM Warszawa (autobusy, tramwaje, metro) honorowane są na obszarze I i II strefy biletowej. W pociągach ŁKA bilety honorowane są wyłącznie na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia (w obu kierunkach),
  3. bilety KM – honorowane są w pociągach PKP IC wewnątrz obszaru ograniczonego stacjami: Kutno, Skierniewice, Skarżysko Kamienna, Łuków, Małkinia, Działdowo.
    W pociągach SKM i pojazdach ZTM Warszawa (autobusy, tramwaje, metro) honorowane są na obszarze I i II strefy biletowej. W pociągach ŁKA bilety honorowane są wyłącznie na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia (w obu kierunkach),
  4. bilety ŁKA – honorowane są w pociągach PKP IC, KM, SKM wyłącznie na odcinku Warszawa Zachodnia - Warszawa Wschodnia (w obu kierunkach) oraz w pojazdach ZTM (autobusy i tramwaje) w ciągu ulic pomiędzy stacjami Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia (w obu kierunkach).

 

   Uwaga – z honorowanie wyłączone są pociągi EIP (Ekspres Intercity Premium),
   wagony sypialne i z miejscami do leżenia.

 

Pasażerowie z biletami „kartonikowymi” ZTM, które nie zostały wcześniej skasowane, są obowiązani do ich skasowania przez trwałe napisanie na ich odwrocie daty i godziny w formacie 24-godzinnym, czyli np. 11.11.2018 r. godz. 09:55, a posiadacze biletów zakodowanych na WKM muszą je uprzednio aktywować.

 

METRO

Zmianie ulega kursowanie linii metra M1 i M2:

  • linia M1 kursowała będzie przez cały dzień wg rozkładu jazdy obowiązującego w soboty wraz z kursami nocnymi,
  • linia M2 kursowała będzie w ramowych godz. 11:00 – 21:00 z częstotliwością ok. 5-6 min.; do ok. godz. 11:00 oraz po godz. 21:00 linia metra M2 kursowała będzie wg rozkładu jazdy obowiązującego w soboty wraz z kursami nocnymi.

 

AUTOBUSY

PKT 1

W związku z planowanymi uroczystościami w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie w dniu 11.11.br. wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji.

W ramowych godz. 7:00 – 20:00 kursowanie linii 217 i 522 odbywało się będzie ze zwiększoną częstotliwością na podstawie specjalnego rozkładu jazdy.

Uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii 522 na trasie:

522
w kierunku Dw. Centralny:
BRANICKIEGO - … - Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – DW. CENTRALNY 12 (przystanek dla wysiadających)
w kierunku Branickiego:
CENTRUM 01 (przystanek dla wsiadających) - Marszałkowska - … - BRANICKIEGO

 

PKT 2

1) w ramowych godz. 11:00 - 14:00 odbędzie się "Bieg Niepodległości" na trasie: al. Jana Pawła II (start przy ul. Stawki - jezdnia wschodnią i wiaduktem nad Al. Jerozolimskimi) - Chałubińskiego (jezdnią wschodnią) - al. Niepodległości (jezdnią wschodnią) - zawrotka na skrzyżowaniu z ul. Rakowiecką - al. Niepodległości (jezdnią zachodnią) - Chałubińskiego (jezdnią zachodnią) - al. Jana Pawła II (wiaduktem na Al. Jerozolimskimi i jezdnią zachodnią - meta przy ul. Stawki)

2)  w ramowych godz. 12:00 - 13:00 odbędą się uroczystości państwowe przed Grobem Nieznanego Żołnierza na pl. Piłsudskiego,

3) w ramowych godz. 13:00 - 14:00 odbędzie się przemarsz pododdziałów i grup rekonstrukcyjnych z pl. Piłsudskiego ulicami: Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Al. Jerozolimskie do Muzeum Wojska Polskiego,

 

ETAP 1

W związku z organizacją miejsca startu i mety „Biegu Niepodległości” od godz. 5:00 (do ok. godz. 16:00) zamykane będą ul.: al. Jana Pawła II (od ul. Dzikiej do ul. Anielewicza), ul. Słomińskiego (od ul. Pamiętajcie o Ogrodach do ronda Radosława) oraz ul. Stawki od ul. Smoczej do ul. Dzikiej

N46
tylko w kierunku Dw. Centralny:
od ronda „Radosława”: Okopowa – Anielewicza - al. Jana Pawła II i dalej swoją trasą

157
w obu kierunkach:
od skrzyżowania Smocza / Anielewicza: Anielewicza – Andersa i dalej swoją trasą

409
w kierunku Cm. Północny – Brama Zach.:
od skrzyżowania Słomińskiego / Pamiętajcie o Ogrodach: Pamiętajcie o Ogrodach – Kłopot – rondo Himilsbacha – łącznik wjazdowy do al. Jana Pawła II – al. Jana Pawła II – Okopowa i dalej swoją trasą,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
od ronda Radosława: al. Jana Pawła II – łącznik zjazdowy z al. Jana Pawła II – rondo Maklakiewicza - Kłopot – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego i dalej swoją trasą

500
w kierunku Rondo Radosława:
od skrzyżowania Słomińskiego / Pamiętajcie o Ogrodach: Pamiętajcie o Ogrodach – CH ARKADIA 01,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
CH ARKADIA 01 – Pamiętajcie o Ogrodach – zawrotka na rondzie Kofty – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego i dalej swoją trasą

 

Uruchamia się funkcjonowanie przystanku RONDO RADOSŁAWA 51 zlokalizowanego przy ul. Okopowej pomiędzy rondem Radosława i ul. Powązkowską. Przystanek obowiązywał będzie jako stały dla linii 409 tylko w czasie obowiązywania trasy objazdowej ww. linii.

ETAP 2

Od godz. 8:00 (do ok. godz. 16:00) zamknięty będzie pl. Piłsudskiego (od ul. Królewskiej do ul. Ossolińskich).

107
tylko w kierunku Kierbedzia:
od pl. Bankowego: Marszałkowska – Al. Jerozolimskie– Krucza i dalej swoją trasą

111
w kierunku Esperanto:
od skrzyżowania pl. Małachowskiego / Królewska: Królewska - Marszałkowska – pl. Bankowy i dalej swoją trasą,
w kierunku Gocław:
od pl. Bankowego: Marszałkowska – Al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą

116, 180, 503, 518
w kierunku Chomiczówka, Konwiktorska, Nowodwory:
od skrzyżowania pl. Małachowskiego / Królewska: Królewska – Marszałkowska - Senatorska – Miodowa i dalej swoimi trasami,
w kierunku Wilanów, Natolin Płn., pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Miodowa/ Kapucyńska: Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie - Bracka – pl. Trzech Krzyży i dalej swoimi trasami

128, 175
w kierunku pl. Piłsudskiego:
od skrzyżowania Marszałkowska / Królewska: Marszałkowska - Senatorska – Wierzbowa – Focha – PL.PIŁSUDSKIEGO,
w kierunku Szczęśliwice, Lotnisko Chopina:
od skrzyżowania Moliera/ Senatorska: Senatorska – Miodowa - Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska i dalej swoimi trasami

178
w kierunku Konwiktorska:
od skrzyżowania Marszałkowska / Świętokrzyska: Marszałkowska - Senatorska – Miodowa i dalej swoją trasą,
w kierunku PKP Ursus, Skorosze:
od skrzyżowania Miodowa/ Kapucyńska: Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska i dalej swoją trasą

222
w kierunku Bielańska:
od skrzyżowania pl. Małachowskiego / Królewska: Królewska – Marszałkowska– pl. Bankowy i dalej swoją trasą,
w kierunku Spartańska:
od skrzyżowania Bielańska/ Wierzbowa / Senatorska: Senatorska – Miodowa - Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie - Bracka – pl. Trzech Krzyży i dalej swoja trasą

ETAP 3

W związku z organizacją zawodów towarzyszących „Biegu Niepodległości” od ok. godz. 9:30  (do ok. godz. 14:30) zamykana będzie al. Jana Pawła II (od ul. Anielewicza do al. Solidarności).

107
w kierunku Kierbedzia:
od skrzyżowania Smocza / Nowolipki: Smocza – Nowolipie – Żelazna – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie – Krucza i dalej swoją trasą,
w kierunku Esperanto:
od pl. Bankowego: al. Solidarności – Żelazna – Nowolipie - Smocza – Dzielna i dalej swoją trasą

W zespole przystankowym PL. BANKOWY obowiązuje przystanek PL. BANKOWY 04

111
w kierunku Gocław:
od skrzyżowania Anielewicza/ Smocza: Smocza – Nowolipie – Żelazna – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą,
w kierunku Esperanto:
od skrzyżowania Królewska/ pl. Małachowskiego: Królewska - Marszałkowska – pl. Bankowy  - al. Solidarności – Żelazna – Nowolipie - Smocza – Anielewicza i dalej swoją trasą

W zespole przystankowym PL. BANKOWY obowiązuje przystanek PL. BANKOWY 04

116, 503, 518
w kierunku Chomiczówka, Konwiktorska, Nowodwory:
od skrzyżowania pl. Małachowskiego / Królewska: Królewska – Marszałkowska - Senatorska – Miodowa i dalej swoimi trasami,
w kierunku Wilanów, Natolin Płn., pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Miodowa/ Kapucyńska: Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie - Bracka – pl. Trzech Krzyży i dalej swoimi trasami

128, 175
w kierunku pl. Piłsudskiego:
od skrzyżowania Marszałkowska / Królewska: Marszałkowska - Senatorska – Wierzbowa – Focha – PL.PIŁSUDSKIEGO,
w kierunku Szczęśliwice, Lotnisko Chopina:
od skrzyżowania Moliera/ Senatorska: Senatorska – Miodowa - Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska i dalej swoimi trasami

157
w obu kierunkach:
od skrzyżowania Smocza/ Stawki: Stawki – Okopowa – al. Jana Pawła II – Popiełuszki - Krasińskiego – pl. Wilsona i dalej swoją trasą

178
w kierunku Konwiktorska:
od skrzyżowania Marszałkowska / Świętokrzyska: Marszałkowska - Senatorska – Miodowa i dalej swoją trasą,
w kierunku PKP Ursus, Skorosze:
od skrzyżowania Miodowa/ Kapucyńska: Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska– Świętokrzyska i dalej swoją trasą

180
w kierunku Chomiczówka:
od skrzyżowania pl. Małachowskiego / Królewska: Królewska – Marszałkowska – pl. Bankowy – al. Solidarności – Żelazna – Nowolipie - Smocza – Anielewicza i dalej swoją trasą,

W zespole przystankowym PL. BANKOWY obowiązuje przystanek PL. BANKOWY 04

w kierunku Wilanów:
od skrzyżowania Anielewicza/ Smocza: Smocza – Nowolipie – Żelazna – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie - Bracka – pl. Trzech Krzyży i dalej swoją trasą

222
w kierunku Bielańska:
od skrzyżowania pl. Małachowskiego / Królewska: Królewska – Marszałkowska– pl. Bankowy i dalej swoją trasą,
w kierunku Spartańska:
od skrzyżowania Bielańska/ Wierzbowa / Senatorska: Senatorska – Miodowa - Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie - Bracka – pl. Trzech Krzyży i dalej swoja trasą

527
tylko w kierunku Os. Derby:
od skrzyżowania Anielewicza/ Smocza: Smocza – Nowolipie – Żelazna – al. Solidarności
i dalej swoją trasą.

409
w kierunku Cm. Północny – Brama Zach.:
od skrzyżowania Słomińskiego / Pamiętajcie o Ogrodach: Pamiętajcie o Ogrodach – Kłopot – rondo Himilsbacha – łącznik wjazdowy do al. Jana Pawła II – al. Jana Pawła II – Okopowa i dalej swoją trasą,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
od ronda Radosława: al. Jana Pawła II – łącznik zjazdowy z al. Jana Pawła II – rondo Maklakiewicza - Kłopot – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego i dalej swoją trasą

500
w kierunku Rondo Radosława:
od skrzyżowania Słomińskiego / Pamiętajcie o Ogrodach: Pamiętajcie o Ogrodach – CH ARKADIA 01,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
CH ARKADIA 01 – Pamiętajcie o Ogrodach – zawrotka na rondzie Kofty – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego i dalej swoją trasą

 

ETAP 4

Od ok. godz. 10:30 (do ok. godz. 14:30) w związku z „Biegiem Niepodległości” zamykane będą dla ruchu ul.: al. Jana Pawła II (od al. Solidarności), Chałubińskiego i al. Niepodległości (do ul. Rakowieckiej) oraz od godz. 11:00 (do ok. godz. 14:30) w związku z uroczystościami na pl. Piłsudskiego zamknięte zostaną ul.: Królewska (od ul. Marszałkowskiej do pl. Piłsudskiego), Wierzbowa, Focha i Moliera.

Ponadto w związku z przejściem pododdziałów wojskowych w godz. 11:20 – 11:40 mogą nastąpić czasowe wstrzymania ruchu na ul. Senatorskiej pomiędzy pl. Teatralnym i ul. Miodową oraz w związku ze startem ostatniej grupy biegaczy „Biegu Niepodległości”  może  nastąpić czasowe wstrzymanie ruchu na jezdni wsch. ronda Radosława pomiędzy al. Jana Pawła II i ul. Słomińskiego.

102, 105
w obu kierunkach:
od skrzyżowania Grzybowska/ Żelazna: Żelazna – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater - Świętokrzyska- Kopernika i dalej swoimi trasami

107
w obu kierunkach:
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie / Krucza: Al. Jerozolimskie – Żelazna – Nowolipie - Smocza i dalej swoją trasą

109
w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania Prosta/ Żelazna: Żelazna – Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – DW.CENTRALNY,
w kierunku Os. Górczewska:
DW.CENTRALNY – Emilii Plater - Al. Jerozolimskie – Żelazna – Prosta i dalej swoją trasą

111
w kierunku Esperanto:
od skrzyżowania pl. Powstańców Warszawy / Świętokrzyska: Świętokrzyska – Marszałkowska – pl. Bankowy – Andersa – Nowolipki – ZAMENHOFA 02,
w kierunku Gocław:
ZAMENHOFA 02 – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza – Andersa – pl. Bankowy – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą

116, 503
w kierunku Chomiczówka, Konwiktorska:
od skrzyżowania pl. Powstańców Warszawy/ Świętokrzyska: Świętokrzyska – Marszałkowska – Senatorska – Miodowa i dalej swoimi trasami,
w kierunku Wilanów, Natolin Płn.:
od skrzyżowania Miodowa / Kapucyńska: Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy -  Marszałkowska – Al. Jerozolimskie - Bracka – pl. Trzech Krzyży i dalej swoimi trasami

119
w kierunku Rakowiecka- Sanktuarium:
od skrzyżowania al. Niepodległości/ Rakowiecka: al. Niepodległości - Madalińskiego – Boboli - Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM,
w kierunku Wiśniowa Góra:
od skrzyżowania Boboli/ Rakowiecka: Rakowiecka i dalej swoja trasą

128
w kierunku pl. Piłsudskiego:
od skrzyżowania Marszałkowska / Królewska: Królewska – pl. Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – zawrotka na wysokości ul. Śliskiej – Emilii Plater – Twarda – PL.GRZYBOWSKI 01,
w kierunku Szczęśliwice:
PL.GRZYBOWSKI 01 - Królewska – Marszałkowska i dalej swoją trasą

143
w kierunku GUS:
od ronda Jazdy Polskiej: al. Armii Ludowej – Wawelska - zawrotka przy Pomniku Lotnika – POMNIK LOTNIKA 03,
w kierunku Rembertów-Kolonia:
POMNIK LOTNIKA 03 – Wawelska – al. Armii Ludowej  - rondo Jazdy Polskiej i dalej swoją trasą

151
w kierunku Nowowiejska:
od ronda Jazdy Polskiej: Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA 12,
w kierunku Rechniewskiego:
METRO POLITECHNIKA 12 – Waryńskiego – zawrotka na pl. Konstytucji  - Waryńskiego i dalej swoją trasą

157
w obu kierunkach:
od skrzyżowania Smocza/ Stawki: Stawki – Okopowa – al. Jana Pawła II – Popiełuszki - Krasińskiego – pl. Wilsona i dalej swoją trasą

159
w kierunku CH Blue City:
od pl. Konstytucji: Marszałkowska – Al. Jerozolimskie – pl. Zawiszy i dalej swoją trasą,
w kierunku EC Siekierki:
od pl. Zawiszy: Al. Jerozolimskie - Marszałkowska – pl. Konstytucji – Piękna i dalej swoją trasą

160
w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania al. Solidarności / Andersa / pl. Bankowy (z jezdni ogólnodostępnej): pl. Bankowy – Marszałkowska -  Świętokrzyska – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – DW.CENTRALNY,
w kierunku Targówek:
od skrzyżowania Emilii Plater/ Świętokrzyska: Świętokrzyska - Marszałkowska –
pl. Bankowy
– al. Solidarności i dalej swoją trasą

167
w obu kierunkach:
od skrzyżowania Goworka/ Waryńskiego: Waryńskiego – al. Armii Ludowej – Wawelska i dalej swoją trasą

171
w obu kierunkach:
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie / Emilii Plater: Al. Jerozolimskie - Żelazna- Prosta i dalej swoją trasą

174
w kierunku Rondo ONZ:
od skrzyżowania al. Niepodległości / Rakowiecka: Rakowiecka – Puławska - Waryńskiego – Waryńskiego – PL. KONSTYTUCJI 10,
w kierunku Bokserska:
PL.KONSTYTUCJI 10 – zawrotka na pl. Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Rakowiecka – al. Niepodległości i dalej swoja trasą

175
w kierunku pl. Piłsudskiego:
od skrzyżowania Marszałkowska / Królewska: Marszałkowska – pl. Bankowy – al. Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA 01,
w kierunku Lotnisko Chopina:
BIELAŃSKA 01 – Bielańska – Senatorska – Miodowa – Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy - Marszałkowska i dalej swoją trasą

178
w kierunku Konwiktorska:
od skrzyżowania Prosta/ Żelazna: Żelazna – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater - Świętokrzyska- Marszałkowska – Senatorska  - Miodowa i dalej swoją trasą,
w kierunku PKP Ursus:
od skrzyżowania Miodowa / Kapucyńska: Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy - Marszałkowska  - Świętokrzyska – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie - Żelazna – Prosta i dalej swoją trasą

180
w kierunku Chomiczówka:
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie / Krucza: Al. Jerozolimskie – Żelazna – Nowolipie - Smocza - Anielewicza i dalej swoja trasą,
w kierunku Wilanów:
od skrzyżowania Anielewicza / Smocza: Smocza – Nowolipie - Żelazna – Al. Jerozolimskie - Bracka – pl. Trzech Krzyży i dalej swoją trasą

190
w kierunku CH Marki:
od ronda Daszyńskiego: Prosta - Żelazna – Al. Jerozolimskie – Marszałkowska – pl. Bankowy – al. Solidarności i dalej swoja trasą,
w kierunku Os. Górczewska:
od skrzyżowania al. Solidarności / Andersa / pl. Bankowy (z jezdni ogólnodostępnej): pl. Bankowy – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie – Towarowa- Prosta i dalej swoją trasą

200
w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania al. Niepodległości / Rakowiecka: Rakowiecka – Puławska - Waryńskiego – pl. Konstytucji – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – DW. CENTRALNY,
w kierunku Pańska:
od skrzyżowania Emilii Plater/ Al. Jerozolimskie: Al. Jerozolimskie - Marszałkowska –
pl. Konstytucji - Waryńskiego – Puławska- Rakowiecka
- al. Niepodległości i dalej swoją trasą

222
w kierunku Bielańska:
od Al. Ujazdowskich: PL. TRZECH KRZYŻY 07 (przystanek dla wysiadających)
w kierunku Spartańska:
PL.TRZECH KRZYŻY 03 (przystanek dla wsiadających) – Al. Ujazdowskie i dalej swoja trasą

227
tylko w  kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania Emilii Plater/ Świętokrzyska: Emilii Plater – Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – DW. CENTRALNY

409
w kierunku Cm. Północny – Brama Zach.:
od skrzyżowania Słomińskiego / Pamiętajcie o Ogrodach: Pamiętajcie o Ogrodach – Kłopot – rondo Himilsbacha – łącznik wjazdowy do al. Jana Pawła II – al. Jana Pawła II – Okopowa i dalej swoją trasą,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
od ronda Radosława: al. Jana Pawła II – łącznik zjazdowy z al. Jana Pawła II – rondo Maklakiewicza - Kłopot – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego i dalej swoją trasą

500
w kierunku Rondo Radosława:
od skrzyżowania Słomińskiego / Pamiętajcie o Ogrodach: Pamiętajcie o Ogrodach – CH ARKADIA 01,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
CH ARKADIA 01 – Pamiętajcie o Ogrodach – zawrotka na rondzie Kofty – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego i dalej swoją trasą

518
w kierunku pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Miodowa/ Kapucyńska: Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – PL.GRZYBOWSKI 01,
w kierunku Nowodwory:
PL.GRZYBOWSKI 01 – Królewska – Marszałkowska - Senatorska - Miodowa i dalej swoją trasą

520
w kierunku Marysin:
od skrzyżowania al. Solidarności / Żelazna: Żelazna – Al. Jerozolimskie – rondo Dmowskiego i dalej swoja trasą,
w kierunku Płocka-Szpital:
od ronda Dmowskiego: Al. Jerozolimskie – Towarowa – Okopowa - Leszno i dalej swoją trasą

527
w kierunku Esperanto:
od skrzyżowania al. Solidarności / Andersa / pl. Bankowy (z jezdni ogólnodostępnej): Andersa – METRO RATUSZ ARSENAŁ 02,
w kierunku Os. Derby/ Os. Lewandów I:
METRO RATUSZ ARSENAŁ 02 – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza – Andersa – pl. Bankowy – Senatorska – Nowy Przejazd – al. Solidarności i dalej swoja trasą

 

ETAP 5

Od ok. godz. 13:00 planowany jest dodatkowo przemarsz pododdziałów i grup rekonstrukcyjnych z pl. Piłsudskiego  ulicami: Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Al. Jerozolimskie do Muzeum Wojska Polskiego.

Ponadto na godz. 13:00 może zostać zamknięte dla ruchu rondo Dmowskiego, w związku z planowym zgromadzeniem publicznym, skąd nastąpi przemarsz na trasie: Al. Jerozolimskie – most Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – Siwca na błonia Stadionu Narodowego.

 

Jednocześnie planowane są zgromadzenia publiczne i przemarsze:

1) od ok. godz. 12:00 zgromadzenie publiczne w rejonie Sejmu RP, skąd nastąpi przemarsz na trasie: Matejki – Al. Ujazdowskie – pl. Trzech Krzyży - Żurawia – Marszałkowska – rondo Dmowskiego, gdzie ok godz. 14:00 planowane jest zakończenie przemarszu.

2) od ok. godz. 13:00 zgromadzenie publiczne na pl. Unii Lubelskiej, skąd nastąpi przemarsz na trasie: pl. Unii Lubelskiej – Marszałkowska – pl. Zbawiciela – Marszałkowska – pl. Konstytucji – Piękna – Al. Ujazdowskie – pl. Trzech Krzyży, gdzie ok. godz. 17:00 planowane jest zakończenie przemarszu.

 

102, 105
w kierunku PKP Olszynka Grochowska, Browarna:
od skrzyżowania Grzybowska/ Żelazna: Żelazna – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – pl. Bankowy – al. Solidarności – Nowy Zjazd – Dobra – Karowa - Topiel- Tamka i dalej swoimi trasami,
w kierunku Młynów, Os. Górczewska:
od skrzyżowania Tamka / Topiel: Topiel – Karowa – Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – pl. Grzybowski – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie - Żelazna- Grzybowska i dalej swoimi trasami

Po przywróceniu dla ruchu skrzyżowania Nowy Świat / Świętokrzyska:

w obu kierunkach:
od skrzyżowania Grzybowska/ Żelazna: Żelazna – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater - Świętokrzyska- Kopernika i dalej swoimi trasami

107
w kierunku Esperanto:
od skrzyżowania Piękna / Krucza: Piękna – pl. Konstytucji – Waryńskiego – al. Armii Ludowej – Wawelska – Krzyckiego – Raszyńska - Al. Jerozolimskie – Żelazna – Nowolipie - Smocza i dalej swoją trasą,
w kierunku Kierbedzia:
od skrzyżowania Smocza/ Nowolipki: Smocza – Nowolipie - Żelazna - Al. Jerozolimskie – Raszyńska – Wawelska – al. Armii Ludowej – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna i dalej swoja trasą

109
w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania Prosta/ Żelazna: Żelazna – Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – DW.CENTRALNY,
w kierunku Os. Górczewska:
DW.CENTRALNY – Emilii Plater - Al. Jerozolimskie – Żelazna – Prosta i dalej swoją trasą

111
w kierunku Esperanto:
od ronda Waszyngtona: al. Zieleniecka – Targowa – most Śląsko-Dąbrowski – Andersa – Nowolipki – ZAMENHOFA 02,
w kierunku Gocław:
ZAMENHOFA 02 – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza – Andersa – pl. Bankowy – Senatorska – Nowy Przejazd – al. Solidarności – most Sląsko-Dąbrowski – Targowa – al. Zieleniecka – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą

116, 503
w kierunku Chomiczówka, Konwiktorska:
od pl. Trzech Krzyży: Książęca – Ludna – Wioślarska – Wybrzeże Kościuszkowskie – Grodzka – al. Solidarności- Andersa - Świętojerska – Bonifraterska i dalej swoimi trasami,
w kierunku Wilanów, Natolin Płn.:
od skrzyżowania Miodowa / Senatorska: Senatorska – pl. Bankowy - al. Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Wioślarska – Ludna – Książęca – pl. Trzech Krzyży i dalej swoimi trasami

117, 507
w kierunku Dw. Centralny:
od ronda Waszyngtona: al. Poniatowskiego – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski – Trasa Łazienkowska – Krzyckiego – Raszyńska – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – DW.CENTRALNY,
w kierunku Gocław:
od skrzyżowania Emilii Plater/ Al. Jerozolimskie:  Al. Jerozolimskie – Raszyńska – Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – al. Poniatowskiego i dalej swoimi trasami

119
w kierunku Rakowiecka- Sanktuarium:
od skrzyżowania al. Niepodległości/ Rakowiecka: al. Niepodległości - Madalińskiego – Boboli - Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM,
w kierunku Wiśniowa Góra:
od skrzyżowania Boboli/ Rakowiecka: Rakowiecka i dalej swoja trasą

127
w kierunku Mariensztat:
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/ Emilii Plater: Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – pl. Bankowy – al. Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa – Dobra – MARIENSZTAT,
w kierunku Nowe Włochy:
od skrzyżowania Książęca/ pl. Trzech Krzyży/ Nowy Świat: pl. Trzech Krzyży – Al. Ujazdowskie – Piękna – pl. Konstytucji – Waryńskiego – al. Armii Ludowej – Wawelska – Krzyckiego - Raszyńska – pl. Zawiszy i dalej swoja trasą

Po przywróceniu dla ruchu skrzyżowania Nowy Świat / Świętokrzyska:

w obu kierunkach:
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/ Emilii Plater: Emilii Plater – Świętokrzyska – Tamka - Herberta – Ludna i dalej swoją trasą

128
w kierunku pl. Piłsudskiego:
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/ Emilii Plater: Emilii Plater – Twarda – PL.GRZYBOWSKI 01,
w kierunku Szczęśliwice:
PL.GRZYBOWSKI 01 – Królewska – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą

131, 501, 519, 525
w kierunku Dw. Centralny:
od ronda Jazdy Polskiej: Trasa Łazienkowska – Krzyckiego – Raszyńska – Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – DW.CENTRALNY,
w kierunku Sadyba, Wilanów, Stegny, Powsin–Park Kultury, Międzylesie:
od skrzyżowania Emilii Plater/ Al. Jerozolimskie: Al. Jerozolimskie – pl. Zawiszy – Raszyńska – Trasa Łazienkowska – rondo Jazdy Polskiej i dalej swoimi trasami

143
w kierunku GUS:
od ronda Jazdy Polskiej: al. Armii Ludowej – Wawelska - zawrotka przy Pomniku Lotnika – POMNIK LOTNIKA 03,
w kierunku Rembertów-Kolonia:
POMNIK LOTNIKA 03 – Wawelska – al. Armii Ludowej  - rondo Jazdy Polskiej i dalej swoją trasą

151
w kierunku Nowowiejska:
od ronda Jazdy Polskiej: Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA 12,
w kierunku Rechniewskiego:
METRO POLITECHNIKA 12 – Waryńskiego – zawrotka na pl. Konstytucji  - Waryńskiego i dalej swoją trasą

157
w obu kierunkach:
od skrzyżowania Smocza/ Stawki: Stawki – Okopowa – al. Jana Pawła II – Popiełuszki - Krasińskiego – pl. Wilsona i dalej swoją trasą

158, 517, 521
w kierunku CH Reduta, Ursus-Niedźwiadek, Szczęśliwice:
od ronda Waszyngtona: al. Poniatowskiego -  Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski – Trasa Łazienkowska - Krzyckiego - Raszyńska – pl. Zawiszy i dalej swoimi trasami,
w kierunku Witolin, Witebska, Falenica:
od pl. Zawiszy  Raszyńska – Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – al. Poniatowskiego i dalej swoimi trasami

159
w kierunku CH Blue City:
od pl. Konstytucji: Waryńskiego – Trasa Łazienkowska – Krzyckiego - Raszyńska – pl. Zawiszy i dalej swoją trasą,
w kierunku EC Siekierki:
od pl. Zawiszy: Raszyńska – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna i dalej swoją trasą

160
w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania al. Solidarności / Andersa / pl. Bankowy (z jezdni ogólnodostępnej): pl. Bankowy – Marszałkowska -  Świętokrzyska – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – DW.CENTRALNY,
w kierunku Targówek:
od skrzyżowania Emilii Plater/ Świętokrzyska: Świętokrzyska - Marszałkowska –
pl. Bankowy
– al. Solidarności i dalej swoją trasą

167
w obu kierunkach:
od skrzyżowania Goworka/ Waryńskiego: Waryńskiego – al. Armii Ludowej – Wawelska i dalej swoją trasą

171
w kierunku Torwar:
od ronda Daszyńskiego: Towarowa – Raszyńska – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna – Al. Ujazdowskie – pl. Trzech Krzyży i dalej swoją trasą,
w kierunku Nowe Bemowo:
od skrzyżowania Książęca/ pl. Trzech Krzyży/ Nowy Świat: pl. Trzech Krzyży – Al. Ujazdowskie – Piękna – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Trasa Łazienkowska -  Krzyckiego – Raszyńska – Towarowa – rondo Daszyńskiego i dalej swoja trasą

174
w kierunku Rondo ONZ:
od skrzyżowania al. Niepodległości / Rakowiecka: Rakowiecka – Puławska - Waryńskiego – Waryńskiego – PL. KONSTYTUCJI 10,
w kierunku Bokserska:
PL.KONSTYTUCJI 10 – zawrotka na pl. Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Rakowiecka – al. Niepodległości i dalej swoja trasą

175
w kierunku pl. Piłsudskiego:
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie / Emilii Plater: Emilii Plater - Świętokrzyska – Marszałkowska – pl. Bankowy – al. Solidarności – Bielańska – BIELAŃSKA 01,
w kierunku Lotnisko Chopina:
BIELAŃSKA 01 – Bielańska – Senatorska – Miodowa – Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą

178
w kierunku Konwiktorska:
od skrzyżowania Prosta/ Żelazna: Żelazna – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater - Świętokrzyska- Marszałkowska – Senatorska  - Miodowa i dalej swoją trasą,
w kierunku PKP Ursus:
od skrzyżowania Miodowa / Kapucyńska: Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy - Marszałkowska  - Świętokrzyska – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie - Żelazna – Prosta i dalej swoją trasą

180
w kierunku Chomiczówka:
od skrzyżowania Al. Ujazdowskie / Piękna: Piękna – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Trasa Łazienkowska – Krzyckiego - Raszyńska – Towarowa - Okopowa - Powązkowska i dalej swoja trasą,
w kierunku Wilanów:
od skrzyżowania Anielewicza / Smocza: Smocza – Nowolipie – Żelazna – Al. Jerozolimskie – Raszyńska – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego – Goworka - Spacerowa – Gagarina i dalej swoją trasą

190
w kierunku CH Marki:
od ronda Daszyńskiego: Prosta - Żelazna – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska - Marszałkowska – pl. Bankowy – al. Solidarności i dalej swoja trasą,
w kierunku Os. Górczewska:
od skrzyżowania al. Solidarności / Andersa / pl. Bankowy (z jezdni ogólnodostępnej): pl. Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater - Al. Jerozolimskie – Towarowa- Prosta i dalej swoją trasą

200
w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania al. Niepodległości / Rakowiecka: Rakowiecka – Puławska - Waryńskiego – Trasa Łazienkowska – Krzyckiego - Raszyńska – Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – DW. CENTRALNY,
w kierunku Pańska:
od skrzyżowania Emilii Plater/ Al. Jerozolimskie: Al. Jerozolimskie – Raszyńska – Wawelska – Trasa Łazienkowska -  Waryńskiego – Puławska- Rakowiecka - al. Niepodległości i dalej swoją trasą

222
w kierunku Bielańska:
od Al. Ujazdowskich: PL. TRZECH KRZYŻY 07 (przystanek dla wysiadających),
w kierunku Spartańska:
PL.TRZECH KRZYŻY 03 (przystanek dla wsiadających) – Al. Ujazdowskie i dalej swoja trasą

227
tylko w  kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania Emilii Plater/ Świętokrzyska: Emilii Plater – Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – DW. CENTRALNY

409
w kierunku Cm. Północny – Brama Zach.:
od skrzyżowania Słomińskiego / Pamiętajcie o Ogrodach: Pamiętajcie o Ogrodach – Kłopot – rondo Himilsbacha – łącznik wjazdowy do al. Jana Pawła II – al. Jana Pawła II – Okopowa i dalej swoją trasą,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
od ronda Radosława: al. Jana Pawła II – łącznik zjazdowy z al. Jana Pawła II – rondo Maklakiewicza - Kłopot – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego i dalej swoją trasą

500
w kierunku Rondo Radosława:
od skrzyżowania Słomińskiego / Pamiętajcie o Ogrodach: Pamiętajcie o Ogrodach – CH ARKADIA 01,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
CH ARKADIA 01 – Pamiętajcie o Ogrodach – zawrotka na rondzie Kofty – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego i dalej swoją trasą

518
w kierunku pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Miodowa/ Kapucyńska: Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – PL.GRZYBOWSKI 01,
w kierunku Nowodwory:
PL.GRZYBOWSKI 01 – Królewska – Marszałkowska - Senatorska - Miodowa i dalej swoją trasą

520
w kierunku Marysin:
od skrzyżowania al. Solidarności / Żelazna: Żelazna – Al. Jerozolimskie – Raszyńska – Trasa Łazienkowska – rondo Jazdy Polskiej i dalej swoja trasą,
w kierunku Płocka -Szpital:
od ronda Jazdy Polskiej: Trasa Łazienkowska – Krzyckiego – Raszyńska – Towarowa – Okopowa - Leszno i dalej swoją trasą

522
w kierunku Dw. Centralny:
od ronda Jazdy Polskiej: Trasa  Łazienkowska – Krzyckiego – Raszyńska – Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – DW.CENTRALNY,
w kierunku Branickiego:
od skrzyżowania Emilii Plater/ Al. Jerozolimskie: Al. Jerozolimskie – pl. Zawiszy – Raszyńska – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego i dalej swoją trasą

KURSY WARIANTOWE:

w kierunku Dw. Centralny:
od ronda Jazdy Polskiej: Trasa Łazienkowska – Krzyckiego – Raszyńska – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – DW. CENTRALNY 12 (przystanek dla wysiadających),
w kierunku Branickiego:
DW. CENTRALNY 11 (przystanek dla wsiadających) – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie – pl. Zawiszy – Raszyńska – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego i dalej swoją trasą

527
w kierunku Esperanto:
od skrzyżowania al. Solidarności / Andersa / pl. Bankowy (z jezdni ogólnodostępnej): Andersa – METRO RATUSZ ARSENAŁ 02,
w kierunku Os. Derby/ Os. Lewandów I:
METRO RATUSZ ARSENAŁ 02 – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza – Andersa – pl. Bankowy – Senatorska – Nowy Przejazd – al. Solidarności i dalej swoja trasą

 

ETAP 6

Od ok. godz. 14:30 planowane jest przywrócenie dla ruchu ul.:

- al. Niepodległości, Chałubińskiego i al. Jana Pawła II (od al. Solidarności do ul. Anielewicza). Nadal (do ok. godz. 16:00) pozostaną zamknięte: al. Jana Pawła II  (od ul. Anielewicza do ul. Dzikiej), ul. Stawki (od ul. Dzikiej do ul. Smoczej) oraz ul. Słomińskiego (od ronda Radosława do ul. Pamiętajcie o Ogrodach),

- ul. Królewska, Focha, Moliera i Wierzbowa. Nadal (do ok. godz. 16:00) zamknięty będzie dla ruchu pl. Piłsudskiego (od ul. Królewskiej do ul. Ossolińskich). Ponadto w związku z dużą liczbą imprez w rejonie pl. Piłsudskiego może nastąpić po godz. 16:00 konieczność utrzymania tras objazdowych z pominięciem pl. Piłsudskiego. 

 

Ponadto kontynuowane będą przemarsze:

- z ronda Dmowskiego na trasie: Al. Jerozolimskie – most Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – Siwca na błonia Stadionu Narodowego,

- z pl. Unii Lubelskiej na trasie: pl. Unii Lubelskiej – Marszałkowska – pl. Zbawiciela – Marszałkowska – pl. Konstytucji – Piękna – Al. Ujazdowskie – pl. Trzech Krzyży.

 

Dodatkowo od ok. godz. 15:00 planowane jest zgromadzenie publiczne u zbiegu ul.: al. Wedla i Lubelska oraz od ok. godz. 19:00 zgromadzenie publiczne na pl. Krasińskich, skąd nastąpi przemarsz na trasie: Miodowa – Krakowskie Przedmieście – pl. Zamkowy.

 

102
w kierunku PKP Olszynka Grochowska:
od skrzyżowania most Świętokrzyski / Wybrzeże Szczecińskie / Zamoście: Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Zamoyskiego - Grochowska  - Podskarbińska i dalej swoją trasą,
w kierunku Młynów:
od skrzyżowania Podskarbińska/ Grochowska: Grochowska – Zamoyskiego - Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie  - most Świętokrzyski i dalej swoja trasą

105
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

107
w kierunku Esperanto:
od skrzyżowania Czerniakowska / Łazienkowska/ Solec: Solec – Trasa Łazienkowska– al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska- Marszałkowska –pl. Bankowy i dalej swoją trasą,
w kierunku Kierbedzia:
od pl. Bankowego: Marszałkowska - Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska - Solec – Czerniakowska i dalej swoja trasą

Po przywróceniu dla ruchu pl. Piłsudskiego:

w kierunku Esperanto:
od skrzyżowania Czerniakowska / Łazienkowska/ Solec: Solec – Trasa Łazienkowska– al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska- Marszałkowska –pl. Bankowy i dalej swoją trasą,
w kierunku Kierbedzia:
od skrzyżowania Jasna/ Świętokrzyska: Marszałkowska - Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska - Solec – Czerniakowska i dalej swoja trasą

108
w obu kierunkach:
od ronda Sedlaczka: Łazienkowska – TORWAR 07

109
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

111
w kierunku Esperanto:
od skrzyżowania Zwycięzców / Saska: Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski – Trasa Łazienkowska - al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska - Marszałkowska- pl. Bankowy i dalej swoją trasą,
w kierunku Gocław:
od pl. Bankowego:  Marszałkowska - Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński - Zwycięzców i dalej swoją trasą

Po przywróceniu dla ruchu pl. Piłsudskiego:

w kierunku Esperanto:
od skrzyżowania Zwycięzców / Saska: Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski – Trasa Łazienkowska - al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska- Mazowiecka i dalej swoją trasą,
w kierunku Gocław:
od skrzyżowania Jasna/ Świętokrzyska:  Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński - Zwycięzców i dalej swoją trasą

116, 503
w kierunku Chomiczówka, Konwiktorska:
od skrzyżowania Belwederska/ Gagarina/ Spacerowa: Spacerowa – Goworka – Waryńskiego – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Marszałkowska - Senatorska i dalej swoimi trasami,
w kierunku Wilanów, Natolin Płn.:
od skrzyżowania Miodowa / Kapucyńska: Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego – Goworka - Spacerowa – Belwederska i dalej swoimi trasami

Po przywróceniu dla ruchu pl. Piłsudskiego:

w kierunku Chomiczówka, Konwiktorska:
od skrzyżowania Belwederska/ Gagarina/ Spacerowa: Spacerowa – Goworka – Waryńskiego – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Mazowiecka i dalej swoimi trasami,
w kierunku Wilanów, Natolin Płn.:
od skrzyżowania Jasna/ Świętokrzyska: Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego – Goworka - Spacerowa – Belwederska i dalej swoimi trasami

117
w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania Paryska/ Zwycięzców: Zwycięzców – Saska – al. Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski  - Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – DW. CENTRALNY,
w kierunku Gocław:
od skrzyżowania  Al. Jerozolimskie/ Emilii Plater: Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości  - Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński - Zwycięzców – Paryska i dalej swoją trasą

118
w kierunku Metro Politechnika:
od skrzyżowania Dobra/ Zajęcza: Zajęcza – Topiel – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Zajęcza – METRO CENTRUM NAUKI KOPERNIK 04,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
METRO CENTRUM NAUKI KOERNIK 04 – Zajęcza – Dobra i dalej swoją trasą

119
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

123
w kierunku Dw. Wschodni (Lubelska):
od skrzyżowania Targowa / al. Zieleniecka / Zamoyskiego: Zamoyskiego – Grochowska- Międzyborska – al. WaszyngtonaSaska i dalej swoja trasą
w kierunku Dw. Wschodni (Kijowska):
od skrzyżowania Saska/ al. Waszyngtona: al. Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska – ZamoyskiegoTargowa i dalej swoja trasą

125
w kierunku Metro Stadion Narodowy:
od skrzyżowania Zamoyskiego / Targowa: Targowa – Kijowska – DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) 13,
w kierunku Międzylesie:
DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) 13 – Kijowska  – Targowa – Zamoyskiego i dalej swoją trasą

127
w obu kierunkach:
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/ Emilii Plater: Emilii Plater – Świętokrzyska – Tamka– Dobra i dalej swoją trasą

128, 175
w kierunku pl. Piłsudskiego:
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/ Emilii Plater: Emilii Plater – Świętokrzyska – Marszałkowska – Senatorska – Wierzbowa – Focha – PL.PIŁSUDSKIEGO,
w kierunku Szczęśliwice, Lotnisko Chopina:
od skrzyżowania Moliera/ Senatorska: Senatorska – Miodowa – Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie i dalej swoimi trasami

Po przywróceniu dla ruchu pl. Piłsudskiego:

w kierunku pl. Piłsudskiego:
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie/ Emilii Plater: Emilii Plater – Świętokrzyska– Marszałkowska i dalej swoimi trasami,
w kierunku Szczęśliwice, Lotnisko Chopina:
od skrzyżowania Marszałkowska/ Świętokrzyska: Świętokrzyska – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie i dalej swoimi trasami

131, 501, 519, 525
w kierunku Dw. Centralny:
od ronda Jazdy Polskiej: Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – DW.CENTRALNY,
w kierunku Sadyba, Wilanów, Stegny, Powsin-Park Kultury, Międzylesie:
od skrzyżowania Emilii Plater/ Al. Jerozolimskie: Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – rondo Jazdy Polskiej i dalej swoimi trasami

138
w kierunku Bokserska:
od skrzyżowania Targowa / Zamoyskiego / al. Zieleniecka: Zamoyskiego – Grochowska- Międzyborska – al. Waszyngtona – Saska – Zwycięzców i dalej swoja trasą,
w kierunku Utrata:
od skrzyżowania Zwycięzców / Francuska: Zwycięzców – Saska – al. Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska – ZamoyskiegoTargowa i dalej swoja trasą

143
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

146
w kierunku Falenica:
od skrzyżowania Targowa / Zamoyskiego: zawrotka w kierunku ul. Grochowskiej - Zamoyskiego - Grochowska - Międzyborska - al. Waszyngtona - Saska - ZwycięzcówParyska i dalej swoją trasą,
w kierunku Dw. Wschodni (Lubelska):
od skrzyżowania Paryska/ Zwycięzców: Zwycięzców – Saska – al. Waszyngtona - Grenadierów – GrochowskaLubelska i dalej swoją trasą

147
w kierunku Torfowa:
od skrzyżowania Targowa / Zamoyskiego: zawrotka w kierunku ul. Grochowskiej - Zamoyskiego - Grochowska - Międzyborska - al. Waszyngtona - Saska i dalej swoją trasą,
w kierunku Dw. Wschodni (Lubelska):
od skrzyżowania Saska/ Waszyngtona: Saska – al. Waszyngtona - Grenadierów – GrochowskaLubelska i dalej swoją trasą

151
w kierunku Nowowiejska:
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA,
w kierunku Rechniewskiego:
od skrzyżowania al. Niepodległości / Koszykowa/ Chałubińskiego: Chałubińskiego – zawrotka na rondzie Czterdziestolatka – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – rondo Jazdy Polskiej i  dalej swoją trasą

157
w obu kierunkach:
od skrzyżowania Smocza / Anielewicza: Anielewicza – Andersa - Mickiewicza i dalej swoją trasą

Po przywróceniu dla ruchu ul. Stawki:

OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

158, 517, 521
w obu kierunkach:
od skrzyżowania al. Waszyngtona/ Saska: Saska - Zwycięzców  - Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – rondo Czterdziestolatka i dalej swoją trasą

159
w kierunku EC Siekierki:
od skrzyżowania Koszykowa / al. Niepodległości: al. Niepodległości -  Trasa Łazienkowska – Solec – Czerniakowska i dalej swoją trasą,
w kierunku CH Blue City:
od skrzyżowania Czerniakowska/ Łazienkowska/ Solec: Solec – Trasa Łazienkowska – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą

160
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

162
w kierunku EC Siekierki:
od skrzyżowania Targowa / Kłopotowskiego: Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - Międzyborska - al. Waszyngtona – Saska - Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski – Solec - Czerniakowska i dalej swoją trasą,
w kierunku Targówek:
od skrzyżowania Czerniakowska/ Szwoleżerów: Czerniakowska – Solec - most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński - Zwycięzców – Saska – al. Waszyngtona - Grenadierów – Grochowska – Zamoyskiego - Targowa – al. Solidarności i dalej swoją trasą

166
w kierunku Os. Kabaty:
od skrzyżowania Targowa / al. Zieleniecka/ Zamoyskiego: Zamoyskiego - Grochowska - Międzyborska - al. Waszyngtona - Saska - Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski – Trasa Łazienkowska – Al. Ujazdowskie i dalej swoją trasą,
w kierunku pl. Hallera:
od skrzyżowania Belwederska / Spacerowa / Gagarina: Gagarina – Łazienkowska – Solec – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – al. Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska - Zamoyskiego – Targowa i dalej swoją trasą

167
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

171
w kierunku Torwar:
od skrzyżowania Emilii Plater/ Al. Jerozolimskie: Al. Jerozolimskie- Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Solec i dalej swoją trasą,
w kierunku Chomiczówka:
TORWAR - Łazienkowska – Solec – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater i dalej swoja trasą

174
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

178
w kierunku Konwiktorska:
od skrzyżowania Marszałkowska / Królewska: Marszałkowska - Senatorska – Miodowa i dalej swoją trasą,
w kierunku PKP Ursus, Skorosze:
od skrzyżowania Miodowa/ Kapucyńska: Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska– Świętokrzyska i dalej swoją trasą

Po przywróceniu dla ruchu pl. Piłsudskiego:

OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

180
w kierunku Chomiczówka:
od skrzyżowania Belwederska/ Gagarina/ Spacerowa: Spacerowa – Goworka – Waryńskiego – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Marszałkowska - Senatorska i dalej swoją trasą,
w kierunku Wilanów:
od skrzyżowania Miodowa / Kapucyńska: Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego – Goworka - Spacerowa – Gagarina i dalej swoją trasą

Po przywróceniu dla ruchu pl. Piłsudskiego:

w kierunku Chomiczówka:
od skrzyżowania Belwederska/ Gagarina/ Spacerowa: Spacerowa – Goworka – Waryńskiego – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Mazowiecka i dalej swoją trasą,
w kierunku Wilanów:
od skrzyżowania Jasna/ Świętokrzyska: Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego – Goworka - Spacerowa – Gagarina i dalej swoją trasą

185
w kierunku Gwiaździsta:
od skrzyżowania Solec/ Trasa Łazienkowska: Trasa Łazienkowska – Al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – al. Solidarności – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie i dalej swoją trasą,
w kierunku Ursynów Zach.:
od skrzyżowania Wybrzeże Gdańskie/ Grodzka: Grodzka – al. Solidarności – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Solec  i dalej swoją trasą

190
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

200
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

202
w kierunku Metro Stadion Narodowy:
od skrzyżowania Zamoyskiego / Targowa: Targowa – Kijowska – DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) 13,
w kierunku Gocławek Wschodni:
DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) 13 - Kijowska – Targowa – Zamoyskiego i dalej swoją trasą

222
w kierunku Bielańska:
od skrzyżowania Puławska/ Waryńskiego: Waryńskiego – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Marszałkowska – pl. Bankowy i dalej swoją trasą,
w kierunku Spartańska:
od skrzyżowania Bielańska/ Wierzbowa / Senatorska: Senatorska – Miodowa - Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego– Puławska i dalej swoją trasą

Po przywróceniu dla ruchu pl. Piłsudskiego:

w kierunku Bielańska:
od skrzyżowania Puławska/ Waryńskiego: Waryńskiego – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska - Mazowiecka i dalej swoją trasą,
w kierunku Spartańska:
od skrzyżowania Jasna/ Świętokrzyska: Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego– Puławska i dalej swoją trasą

227
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

409
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

500
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

502
w kierunku Metro Politechnika:
od ronda Jazdy Polskiej: Trasa Łazienkowska – zawrotka na skrzyżowaniu Raszyńska/Żwirki  i Wigury –POMNIK LOTNIKA 03,
w kierunku Stara Miłosna:
POMNIK LOTNIKA 03 – Trasa Łazienkowska
– rondo Jazdy Polskiej i dalej swoją trasą

507
w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania Saska/ Zwycięzców: Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski  - Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – DW. CENTRALNY,
w kierunku Gocław:
od skrzyżowania  Al. Jerozolimskie/ Emilii Plater: Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości  - Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński - Zwycięzców – Saska i dalej swoją trasą

509
w kierunku Gocław:
od skrzyżowania Targowa / Zamoyskiego / al. Zieleniecka: Zamoyskiego - Grochowska - Międzyborska - al. Waszyngtona - Saska i dalej swoją trasą,
w kierunku Nowodwory:
od skrzyżowania Saska / al. Waszyngtona: al. Waszyngtona - Grenadierów – Grochowska – ZamoyskiegoTargowa i dalej swoją trasą

514
w kierunku Metro Politechnika:
od ronda Jazdy Polskiej: Trasa Łazienkowska – zawrotka na skrzyżowaniu Raszyńska/Żwirki  i Wigury –POMNIK LOTNIKA 03,
w kierunku Wola Grzybowska:
POMNIK LOTNIKA 03 – Trasa Łazienkowska – rondo Jazdy Polskiej i dalej swoją trasą

518
w kierunku pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Miodowa/ Kapucyńska: Kapucyńska – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – PL.GRZYBOWSKI 01,
w kierunku Nowodwory:
PL.GRZYBOWSKI 01 – Królewska – Marszałkowska - Senatorska - Miodowa i dalej swoją trasą

Po przywróceniu dla ruchu pl. Piłsudskiego:

w kierunku pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Jasna/ Świętokrzyska: Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – PL.GRZYBOWSKI 01,
w kierunku Nowodwory:
PL.GRZYBOWSKI 01 – Królewska- pl. Piłsudskiego i dalej swoją trasą

520
w obu kierunkach:
od ronda Jazdy Polskiej: Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości  – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II - Świętokrzyska – Marszałkowska i dalej swoją trasą

522
w kierunku Dw. Centralny:
od ronda Jazdy Polskiej: Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości  – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – DW.CENTRALNY,
w kierunku Branickiego:
od skrzyżowania Emilii Plater/ Al. Jerozolimskie: Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego i dalej swoją trasą

KURSY WARIANTOWE:

w kierunku Dw. Centralny:
od ronda Jazdy Polskiej: Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości - Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – DW. CENTRALNY 12 (przystanek dla wysiadających)
w kierunku Branickiego:
DW. CENTRALNY 11 (przystanek dla wsiadających) – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej – Waryńskiego i dalej swoją trasą

527
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA W OBU KIERUNKACH

 

TRAMWAJE

ETAP A (CAŁODZIENNY)

W dniu 11.11.2018 r. wprowadzone zostaną niżej podane zmiany w funkcjonowaniu komunikacji tramwajowej.

13
ZAWIESZENIE KURSOWANIA LINII

14
ZAWIESZENIE KURSOWANIA LINII

17
ZAWIESZENIE KURSÓW METRO MARYMONT – PKP SŁUŻEWIEC

28
OS. GÓRCZEWSKA
- …  -  Kijowska – al. Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA

Odjazdy z krańca KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA będą przyspieszone o 4 min. w stosunku do czasu odjazdu z krańca DW.WSCHODNI (KIJOWSKA) podanego w rozkładzie jazdy.

 

ETAP B

Od ok. godz. 6:00 zostanie wyłączony ruchu tramwajowy w ciągu al. Jana Pawła II na odcinku od ronda „Radosława” do al. Solidarności oraz w ciągu ul. Stawki.

17
PKP SŁUŻEWIEC
- … -  al. Jana Pawła II- al. Solidarności  - Okopowa – al. Jana Pawła II  - … - TARCHOMIN KOŚCIELNY

33
KIELECKA
- … -  al. Jana Pawła II- al. Solidarności  - Okopowa – al. Jana Pawła II  - … - METRO MŁOCINY

35
WYŚCIGI
- … - pl. Bankowy – Trasa W-Z – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański - Słomińskiego – al. Jana Pawła II  - … - NOWE BEMOWO

 

ETAP C

Od ok. godz. 10:30 w związku „Biegiem Niepodległości” zamknięte zostaną dla ruchu tramwajowego ulice: al. Jana Pawła II (od al. Solidarności), Chałubińskiego i al. Niepodległości (do ul. Rakowieckiej).

10
po stronie Mokotowa:
WYŚCIGI - …  -  pl. Zbawiciela - Marszałkowska – pl. Bankowy – Andersa – Mickiewicza – pl. Wilsona – Słowackiego – METRO MARYMONT,
po stronie Woli:

OS. GÓRCZEWSKA
- … - al. Solidarności- Towarowa – Grójecka – PL.NARUTOWICZA

15
po stronie Śródmieścia:
MARYMONT-POTOK - … - pl. Zbawiciela -  Marszałkowska - Puławska – METRO WILANOWSKA
po stronie Ochoty:
P+R AL. KRAKOWSKA - … - pl. Narutowicza -  Grójecka –PL. NARUTOWICZA

17
po stronie Śródmieścia:
TARCHOMIN KOŚCIELNY - … - rondo „Radosława”- Okopowa – Towarowa – Grójecka – PL. NARUTOWICZA
po stronie Mokotowa:

ZAWIESZENIE KURSOWANIA

20
ŻERAŃ FSO
-  …- rondo Starzyńskiego -  Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – al. Solidarności - … - BOERNEROWO

23
CZYNSZOWA
- … - 11 Listopada - Targowa – Ratuszowa - Jagiellońska – Słomińskiego – most Gdański - Okopowa – al. Solidarności – … -  NOWE BEMOWO

26
OS. GÓRCZEWSKA
- … -al. Solidarności -  Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa - Targowa -… -  WIATRACZNA

33
po stronie Śródmieścia:

METRO MŁOCINY
- …- rondo „Radosława” - Okopowa - Towarowa – Grójecka – PL.NARUTOWICZA
po stronie Mokotowa:
ZAWIESZENIE KURSOWANIA

35
WYŚCIGI
- … - pl. Bankowy – Trasa W-Z – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański - Słomińskiego – al. Jana Pawła II  - … - NOWE BEMOWO

 

ETAP D

Od ok. godz. 13:00 dodatkowo planowane jest rozpoczęcie zgromadzenia na rondzie Dmowskiego, skąd nastąpi przemarsz na trasie: Al. Jerozolimskie – most Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – Siwca na błonia Stadionu Narodowego.

Ponadto planowane jest zgromadzenie publiczne na pl. Unii Lubelskiej, skąd nastąpi przemarsz na trasie: pl. Unii Lubelskiej – Marszałkowska – pl. Zbawiciela – Marszałkowska – pl. Konstytucji – Piękna – Al. Ujazdowskie – pl. Trzech Krzyży

4
po stronie Pragi:
ŻERAŃ WSCH. - … - 11 Listopada- Targowa – Kijowska – DW. WSCHODNI (KIJOWSKA)
po stronie Mokotowa:
ZAWIESZENIE KURSOWANIA

7
po stronie Ochoty:
P+R AL. KRAKOWSKA
- … - Grójecka- PL.NARUTOWICZA,
po stronie Pragi:

KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA
- … - al. Zieleniecka – al. Waszyngtona – WIATRACZNA

9
po stronie Ochoty:

P+R AL. KRAKOWSKA - … - Grójecka- Towarowa – al. Solidarności – Wolska – CM.WOLSKI,
po stronie Pragi:

GOCŁAWEK
- … - al. Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

10
po stronie Mokotowa:
WYŚCIGI - … - Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC
po stronie Woli:
OS. GÓRCZEWSKA
- … - al. Solidarności- Towarowa – Grójecka – PL.NARUTOWICZA

15
po stronie Ochoty:
P+R AL. KRAKOWSKA - … - pl. Narutowicza -  Grójecka – PL. NARUTOWICZA
po stronie Żoliborza:
MARYMONT-POTOK – … -  Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego - Jagiellońska – ŻERAŃ FSO

17
TARCHOMIN KOŚCIELNY
- … - rondo „Radosława” - Okopowa – Towarowa – Grójecka – PL. NARUTOWICZA

18
po stronie Śródmieścia:

ŻERAŃ FSO
- … - Międzyparkowa -  Andersa – Mickiewicza – MARYMONT-POTOK
po stronie Mokotowa:

PKP SŁUŻEWIEC
- … - Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI

20
ŻERAŃ FSO
-  …- rondo Starzyńskiego -  Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – al. Solidarności - … - BOERNEROWO

22
ZAWIESZENIE KURSOWANIA LINII

23
CZYNSZOWA
- … - 11 Listopada - Targowa – Ratuszowa - Jagiellońska – Słomińskiego – most Gdański - Okopowa – al. Solidarności – … -  NOWE BEMOWO

24
po stronie Ochoty:
NOWE BEMOWO
- … - Towarowa – Grójecka – PL.NARUTOWICZA,
po stronie Pragi:

GOCŁAWEK - … - al. Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

25
po stronie Pragi:

ANNOPOL
- … - 11 Listopada – Targowa – Kijowska – DW.WSCHODNI (KIJOWSKA)
po stronie Ochoty:

ZAWIESZENIE KURSOWANIA

26
OS. GÓRCZEWSKA
- … -al. Solidarności -  Okopowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa -… -  WIATRACZNA

33
METRO MŁOCINY
- …- rondo „Radosława” - Okopowa - Towarowa – Grójecka – PL.NARUTOWICZA

35
po stronie Mokotowa:
WYŚCIGI
- … - Puławska – Woronicza – WORONICZA
po stronie Śródmieścia:

NOWE BEMOWO
- … - rondo „Radosława” -  Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

N
po stronie Pragi:
KAWĘCZYŃSKA - BAZYLIKA
- … - Kijowska -  Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – Grójecka – PL.NARUTOWICZA
po stronie Mokotowa:
ZAWIESZENIE KURSOWANIA

ETAP E

Od ok. godz. 14:30 przywrócone dla ruchu tramwajowego zostanie al. Niepodległości, ul. Chałubińskiego i al. Jana Pawła II (do al. Solidarności). Nadal zamknięte dla ruchu tramwajowego pozostanie al. Jana Pawła II (od al. Solidarności do ronda Radosława) i ul. Stawki oraz realizowane będą zgromadzenia publiczne na rondzie Dmowskiego i pl. Unii Lubelskiej wraz z przemarszami.

 

4
ŻERAŃ WSCH.
- … - most Śląsko – Dąbrowski – al. Solidarności – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Rakowiecka – Boboli – Wołoska – Woronicza – Puławska - … - WYŚCIGI

7
P+R AL. KRAKOWSKA
- … - Grójecka- Towarowa – Trasa W-Z – Targowa – Kijowska - … - KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA

9
po stronie Ochoty:
P+R AL. KRAKOWSKA - … - Grójecka- Towarowa – al. Solidarności – Wolska – CM.WOLSKI,
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK - … - al. Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

10
WYŚCIGI
- … - Puławska – Woronicza – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – al. Niepodległości – Chałubińskiego - … - OS.GÓRCZEWSKA

15
po stronie Ochoty:
P+R AL. KRAKOWSKA - … - pl. Narutowicza -  Grójecka –PL. NARUTOWICZA
po stronie Żoliborza:
MARYMONT-POTOK – … -  Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego - Jagiellońska – ŻERAŃ FSO

17
PKP SŁUŻEWIEC
- … -  al. Jana Pawła II- al. Solidarności  - Okopowa – al. Jana Pawła II  - … - TARCHOMIN KOŚCIELNY

18
po stronie Śródmieścia:
ŻERAŃ FSO - … - Międzyparkowa -  Andersa – Mickiewicza – MARYMONT-POTOK
po stronie Mokotowa:
PKP SŁUŻEWIEC - … - Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI

20
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

22
ZAWIESZENIE KURSOWANIA LINII

23
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

24
po stronie Ochoty:
NOWE BEMOWO - … - Towarowa – Grójecka – PL.NARUTOWICZA,
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK - … - al. Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

25
BANCHA
- … - Grójecka- Towarowa - Trasa W-Z– Targowa - … - ANNOPOL

26
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

33
KIELECKA
- … -  al. Jana Pawła II- al. Solidarności  - Okopowa – al. Jana Pawła II  - … - METRO MŁOCINY

35
po stronie Mokotowa:
WYŚCIGI - … - Puławska – Woronicza – WORONICZA
po stronie Śródmieścia:
NOWE BEMOWO - … - rondo „Radosława” -  Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

N
KAWĘCZYŃSKA - BAZYLIKA
- … - Kijowska -  Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – Towarowa – Grójecka – PL.NARUTOWICZA

 

ETAP F

Od ok. godz. 16:00 nadal dla ruchu tramwajowego nieprzejezdne będą ul. Marszałkowska, Al. Jerozolimskie i most Poniatowskiego.

4
ŻERAŃ WSCH.
- … - most Śląsko – Dąbrowski – al. Solidarności – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Nowowiejska – pl. Zbawiciela - … - WYŚCIGI

7
P+R AL. KRAKOWSKA
- … - Grójecka- Towarowa – Trasa W-Z – Targowa – Kijowska - … - KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA

9
po stronie Ochoty:
P+R AL. KRAKOWSKA - … - Grójecka- Towarowa – al. Solidarności – Wolska – CM.WOLSKI,
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK - … - al. Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

10
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

15
po stronie Ochoty:
P+R AL. KRAKOWSKA - … - pl. Narutowicza -  Grójecka –PL. NARUTOWICZA
po stronie Żoliborza:
MARYMONT-POTOK – … -  Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego - Jagiellońska – ŻERAŃ FSO

17
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

18
po stronie Śródmieścia:
ŻERAŃ FSO - … - Międzyparkowa -  Andersa – Mickiewicza – MARYMONT-POTOK
po stronie Mokotowa:
PKP SŁUŻEWIEC - … - Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI

22
ZAWIESZENIE KURSOWANIA LINII

24
po stronie Ochoty:
NOWE BEMOWO - … - Towarowa – Grójecka – PL.NARUTOWICZA,
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK - … - al. Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

25
BANCHA
- … - Grójecka- Towarowa - Trasa W-Z– Targowa - … - ANNOPOL

33
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

35
po stronie Mokotowa:
WYŚCIGI - … - Puławska – Woronicza – WORONICZA
po stronie Śródmieścia:
NOWE BEMOWO - … - rondo „Radosława” -  Słomińskiego – most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

 

ETAP G

Od ok. godz. 17:00 nadal dla ruchu tramwajowego nieprzejezdne będą Al. Jerozolimskie i most Poniatowskiego.

4
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

7
P+R AL. KRAKOWSKA
- … - Grójecka- Towarowa – Trasa W-Z – Targowa – Kijowska - … - KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA

9
po stronie Ochoty:
P+R AL. KRAKOWSKA - … - Grójecka- Towarowa – al. Solidarności – Wolska – CM.WOLSKI,
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK - … - al. Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

15
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

18
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

22
ZAWIESZENIE KURSOWANIA LINII

24
po stronie Ochoty:
NOWE BEMOWO - … - Towarowa – Grójecka – PL.NARUTOWICZA,
po stronie Pragi:
GOCŁAWEKGrochowska - Zamoyskiego – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

25
BANCHA
- … - Grójecka- Towarowa - Trasa W-Z– Targowa - … - ANNOPOL

35
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

 

INNE UROCZYTOSĆI Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

1) w ramowych godz. 12:00 – 12:30 w związku z planowanym w  Konstancinie Jeziorna Biegiem Niepodległości  ulicami: Kolejową, Piaseczyńską, Warszawską, Piłsudskiego i Sienkiewicza  mogą wystąpić krótkotrwałe utrudnienia w ruchu drogowym (dot. linii 200, 251, 710, 724, 742, L14, L15, L16 i L21).

W przypadku braku możliwości przejazdu autobusy zostaną skierowane na trasy objazdowe przebiegające najbliższymi przejezdnymi ciągami komunikacyjnymi.


2) w ramowych godz. 14:30-16:30 planowane jest zgromadzenie przy ul. Walcowniczej
i przemarsz na trasie: Walcownicza- Bystrzycka (dot. linii 115, 142 i 213).

W przypadku braku możliwości przejazdu autobusy zostaną skierowane na trasy objazdowe przebiegające najbliższymi przejezdnymi ciągami komunikacyjnymi.

 

3) w ramowych godz. 13:30-14:00 w związku z planowanym przemarszem w dzielnicy Wesoła nieprzejezdna będzie ul. Brata Alberta. W związku z powyższym autobusy linii 183 zostaną skierowane na trasę objazdową:

183
WIATRACZNA - … - Grzybowa – Wspólna – Niemcewicza – zawrotka na rondzie na skrzyżowaniu Niemcewicza / 1 Praskiego Pułku – Niemcewicza – Wspólna- Grzybowa - … - WIATRACZNA

 

4) w ramowych godz. 12:00-18:00 w związku z planowanym uroczystościami w Piasecznie nieprzejezdna będzie ul. Kościuszki. W związku z powyższym na trasy objazdowe zostaną skierowane niżej podane linie autobusowe:

L-2, L-5, L12, L13, L32, 727
URZĄD MIASTA / METRO WILANOWSKA - … - Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego- Sienkiewicza - … - ZŁOTOKŁOS, BOBROWIEC, PKP ZALESIE GÓRNE, JAZGARZEW-SZKOŁA, CM.POŁUDNIOWY-BRAMA PŁD.

L24, L25
URZĄD MIASTA - … - Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego - Gerbera- Księcia Janusza - … - CHYLICE, RYNEK

724
w kierunku Gerbera:
OS.KABATY - … - Puławska – SZKOLNA 01,
w kierunku Os. Kabaty:
SZKOLNA 01 - Puławska – Chyliczkowska - … - OS.KABATY

 

5) w ramowych godz. 13:00 – 15:00 w związku z planowanym uroczystościami w Legionowie na trasy objazdowe należy skierować niżej podane linie autobusowe:

L-9, L11
PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Słowackiego – Jagiellońska – Warszawska – i dalej swoimi trasami.

Odjazdy obu linii w kierunku Wieliszewa będą realizowane z opóźnieniem ok. 3 min.

L10
PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego i dalej swoją trasą

L34
OLSZEWNICA STARA - … - Sobieskiego - Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Piłsudskiego- Jagiellońska) – PKP Legionowo – Kościuszki – Handlowa – PL. KOŚCIUSZKI

L41
URZĄD MIASTA -… Warszawska – Jagiellońska - Słowackiego – Kościuszki (powrót: Kościuszki – Piłsudskiego- Jagiellońska) – PKP Legionowo – Kościuszki – Handlowa – PL. KOŚCIUSZKI

723
ŻERAŃ FSO
– … - Warszawska – Sobieskiego (prosto) – Parkowa i dalej swoją trasą

Odjazdy linii 723 z krańca PKP Legionowo Przystanek będą realizowane z opóźnieniem 3 min.

731
ŻERAŃ FSO – … - Warszawska (prosto) – Zegrzyńska
i dalej swoją trasą

Odjazdy linii 731 z krańca Os. Młodych będą realizowane z opóźnieniem 4 min.

736
MICKIEWICZA
– Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Piłsudskiego i dalej swoją trasą

 

POSTANOWIENIA DODATKOWE

Na trasach objazdowych obowiązują przystanki:

- dla linii zwykłych, strefowych i strefowych uzupełniających: pierwsze napotkane po zjeździe ze stałej trasy – jako stałe, pozostałe jako warunkowe,

- dla linii przyspieszonych: pierwsze napotkane po zjeździe ze stałej trasy – jako stałe, pozostałe jako warunkowe i tylko w zespołach przystankowych w których zatrzymują się inne linie przyśpieszone.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 9 listopada 2018r.
ostatnia aktualizacja 11 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską