Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

141, 189

Zmiana lokalizacji przystanku RADAROWA 01

od 09.11.2018 (piątek)

W związku z remontem nawierzchni przystanku RADAROWA 01 obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 141 i 189 od dnia 09.11 br. od początku kursowania linii dziennych do odwołania, zawiesza się jego funkcjonowanie.

W jego zastępstwie uruchamia się przystanek zastępczy RADAROWA 51, zlokalizowany na tymczasowym wypłytowaniu przy ul. Hynka ok. 110 metrów przed lokalizacją podstawową przed skrzyżowaniem z ul. Radarową.

Charakter przystanku dla poszczególnych linii nie ulega zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 8 listopada 2018r.
ostatnia aktualizacja 8 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską