Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

240

Zmiana lokalizacji przystanku NAUCZYCIELSKA 02 w Markach

od 07.11.2018 (środa)

W związku z przebudową ulicy od dnia 07.11.2018 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania zawiesza się funkcjonowanie przystanku NAUCZYCIELSKA 02 w Markach.

W zamian uruchomiony zostaje przystanek zastępczy NAUCZYCIELSKA 52, zlokalizowany około 160 metrów przed lokalizacją podstawową.

Przystanek obowiązuje jako warunkowy dla linii 240.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 6 listopada 2018r.
ostatnia aktualizacja 6 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską