Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N14, N64, 135

Jednokierunkowe zamknięcie ulicy Szwedzkiej

od 07.11.2018 (środa) do 30.11.2018 (piątek)

W związku z budową przyłącza ciepłowniczego od dnia 7 listopada br. (środa) od około godz. 10:00 zamknięta dla ruchu zostaje jednokierunkowo ulica Szwedzka na odcinku od ulicy Strzeleckiej do ulicy Stalowej. W związku z powyższym n.w. linie zostają skierowane jednokierunkowo na trasy objazdowe:

135
PL.HALLERA  – (…) – Szwedzka – Strzelecka – Środkowa – Stalowa – Szwedzka – (…) – PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA

N14, N64
OLESIN / CHOSZCZÓWKA - (…) – Szwedzka – Strzelecka – Środkowa – Stalowa – (…) – DW. CENTRALNY

UWAGA! W kursach w kierunku krańca DW. CENTRALNY nie będą realizowane podjazdy do przystanku ZAJEZDNIA STALOWA.

Odjazdy linii 135 z krańca PL. HALLERA w dniu 7.11.br. od początku kursowania do około godz. 10 (do czasu wprowadzenia trasy objazdowej) będą opóźnione o 2 minuty w stosunku do rozkładu jazdy.

Zawieszeniu ulega przystanek:

  • SZWEDZKA 03
Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 6 listopada 2018r.
ostatnia aktualizacja 6 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską