Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

175
S2, S3 
RL 

Zamknięcie linii kolejowej Warszawa Służewiec - Warszawa Lotnisko Chopina w dn. 6-9.11 br.

od 06.11.2018 (wtorek) do 09.11.2018 (piątek)

W związku z wymianą urządzeń sterowania ruchem kolejowym na linii 440 na odcinku Warszawa Służewiec – Warszawa Lotnisko Chopina od dnia 6 listopada 2018 r. od początku kursowania do dnia 9 listopada do końca kursowania nastąpią zmiany tras pociągów SKM oraz KM:

S2
skrócenie trasy:
SULEJÓWEK MIŁOSNA – ... – Warszawa Żwirki i Wigury – WARSZAWA SŁUŻEWIEC (część kursów zostaje skrócona do stacji WARSZAWA ZACHODNIA);

S3
skrócenie trasy:
WIELISZEW/ LEGIONOWO PIASKI/ LEGIONOWO – ... – Warszawa Żwirki i Wigury – WARSZAWA SŁUŻEWIEC (część kursów zostaje skrócona do stacji WARSZAWA ZACHODNIA).

Dodatkowo pociągi Kolei Mazowieckich linii RL będą kursować w skróconej relacji do stacji WARSZAWA SŁUŻEWIEC (część kursów zostaje skrócona do stacji WARSZAWA ZACHODNIA).

UWAGA! W dniach 6-9 listopada 2018 roku linia 175 będzie kursowała ze zwiększoną częstotliwością.

 

Honorowanie biletów:

Bilety KM (wszystkich rodzajów, wydane do odpowiednich stacji lub sieciowe) są honorowane w autobusach

  • 175 na odcinku Dw. Centralny – Lotnisko Chopina;
  • 188 na odcinku Baleya – Lotnisko Chopina;
  • 148, 331 na odcinku PKP Okęcie – Lotnisko Chopina;
  • 228 na odcinku PKP Okęcie – Ośrodek Wojskowy.

Ponadto w pociągach lotniskowych obowiązuje stałe honorowaniu biletów ZTM-KM:

Na odcinku Warszawa Wschodnia - Warszawa Lotnisko Chopina (linia S2) i Warszawa Płudy - Warszawa Lotnisko Chopina (linia S3) w pociągach SKM ważne są wszystkie bilety z taryfy Kolei Mazowieckich, w tym „Bilet Lotniskowy” KM.

Na odcinku Warszawa Płudy - Warszawa Lotnisko Chopina w pociągach linii RL Kolei Mazowieckich ważne są wszystkie bilety ZTM.

UWAGA! Osoby, które wsiadając do pociągu Kolei Mazowieckich linii RL mają niezalegalizowany lub nieaktywowany bilet ZTM, zobowiązane są zgłosić się do kierownika pociągu w celu zalegalizowania lub aktywowania biletu.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 29 października 2018r.
ostatnia aktualizacja 8 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską