Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

E-2, 107

Stała zmiana tras linii 107 oraz E-2 w rejonie skrzyżowania Marszałkowska/Królewska

od 20.10.2018 (sobota)

Od dnia 20 października 2018 r. (sobota) poniższe czasowe zmiany tras związane z brakiem możliwości skrętu z ul. Marszałkowskiej w ul. Królewską (relacja północ-wschód) zostają uznane za zmiany stałe:

107, E-2
w kierunku krańców KIERBEDZIA (linia 107) oraz WILANÓW (linia E-2) od pl. Bankowego: Senatorska – Wierzbowa – pl. Piłsudskiego - Królewska i dalej linia 107 do pl. Małachowskiego, linia E-2 do ul. Krakowskie Przedmieście,  

w kierunku krańców ESPERANTO (linia 107) oraz PŁOCKA-SZPITAL (linia E-2) pozostają trasy podstawowe przebiegające ciągiem ulic Królewska – Marszałkowska (ze skrętem w prawo z ul. Królewskiej w ul. Marszałkowską).

Ponadto na trasie linii 107 w kierunku krańca KIERBEDZIA w zespole PL. BANKOWY obowiązujący przystanek PL. BANKOWY 03 staje się przystankiem podstawowym, natomiast przystanek PL. BANKOWY 01 przestaje obowiązywać dla linii 107.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 17 października 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską