Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

213

Zmiana lokalizacji przystanku KLIMATYCZNA 02

od 18.09.2018 (wtorek)

W związku ze zmianą organizacji ruchu na ul. Mrówczej, od dnia 18.09.2018 r. od początku kursowania, zmienia się lokalizację przystanku KLIMATYCZNA 02, obowiązującego jako warunkowy dla linii autobusowej 213.

Od dnia 18.09.2018 r. przystanek będzie umiejscowiony na chodniku przy ulicy Mrówczej ok. 15 metrów za lokalizacją dotychczasową.

Charakter przystanku dla linii autobusowej 213 nie ulega zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 17 września 2018r.
ostatnia aktualizacja 17 września 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską