Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L-3, 707

Zmiana lokalizacji przystanku KRÓTKA 02 w Starej Iwicznej

od 17.09.2018 (poniedziałek) do 18.10.2018 (czwartek)

W związku z przebudową DW nr 721, budową ścieżki pieszo – rowerowej i naprawą nawierzchni w zatoce autobusowej na ul. Słonecznej w Starej Iwicznej od dnia 17.09.2018 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania zawiesza się funkcjonowanie przystanku KRÓTKA 02.

W zastępstwie uruchamia się przystanek KRÓTKA 52 zlokalizowany ok. 130m przed dotychczasową lokalizacją.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 13 września 2018r.
ostatnia aktualizacja 26 listopada 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską