Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

180

Możliwe utrudnienia w ciągu ul. Powązkowskiej w dn. 10.08 br.

dn. 10.08.2018 (piątek) od godz. 12:30 do godz. 16:00

W dniu 10 sierpnia br. (piątek), w związku z mającymi rozpocząć się o godz. 13:00 uroczystościami pogrzebowymi i możliwym wyłączeniem z ruchu kołowego części ulicy Powązkowskiej na odcinku od ulicy Burakowskiej do ulicy Piaskowej, w przypadku braku możliwości przejazdu ulicą Powązkowską autobusy linii 180 mogą być skierowane na trasę objazdową:

w kierunku krańca Wilanów:
od skrzyżowania Powązkowska/Duchnicka: Duchnicka – Przasnyska – Rydygiera – Matysiakówny – Broniewskiego – al. Jana Pawła II – rondo Zgrupowania AK „Radosław” – al. Jana Pawła II  – Stawki – Okopowa i dalej swoją trasą,
w kierunku krańca Chomiczówka:
od skrzyżowania Okopowa/Powązkowska: Okopowa – rondo Zgrupowania AK „Radosław” – al. Jana Pawła II – Broniewskiego – Matysiakówny – Rydygiera – Przasnyska – Powązkowska i dalej swoją trasą.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 9 sierpnia 2018r.
ostatnia aktualizacja 9 sierpnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska blisko domu

Komunikacja miejska blisko domu

Warszawski Transport Publiczny to ogromny system, który każdego dnia zapewnia sprawne i wygodne podróżowanie milionom pasażerów. Bardzo dobre wyobrażenie o WTP dają mapy dostępności, o których piszemy w tym numerze i które można znaleźć na stronie ZTM. Te schematy pozwalają spojrzeć całościowo na komunikację miejską w aglomeracji warszawskiej i jej funkcjonowanie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską