Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Możliwe utrudnienia w komunikacji w dn. 13.07 br.

od 13.07.2018 (piątek)

W dniu 13 lipca br. (piątek) planowane są zgromadzenia i przemarsze:

1)   o godz. 13:00 zbiórka uczestników na pl. Konstytucji skąd nastąpi przemarsz ulicami: Piękna, Al. Ujazdowskie przed Kancelarię Prezesa Rady Ministrów gdzie około godz. 16:00 przewidziane jest zakończenie zgromadzenia.

2)   o godz. 19:00 zbiórka uczestników na pl. Defilad skąd nastąpi przemarsz ulicami: Al. Jerozolimskie, Nowy Świat, Świętokrzyska, Jasna 14/16a gdzie około godz. 22:00 przewidziane jest zakończenie przemarszu.

W przypadku braku możliwości przejazdu ww. ulicami pojazdy komunikacji miejskiej zostaną skierowane na trasy objazdowe najbliższymi przejeznymi ciągami komunikacyjnymi.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 11 lipca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska blisko domu

Komunikacja miejska blisko domu

Warszawski Transport Publiczny to ogromny system, który każdego dnia zapewnia sprawne i wygodne podróżowanie milionom pasażerów. Bardzo dobre wyobrażenie o WTP dają mapy dostępności, o których piszemy w tym numerze i które można znaleźć na stronie ZTM. Te schematy pozwalają spojrzeć całościowo na komunikację miejską w aglomeracji warszawskiej i jej funkcjonowanie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską