Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Czasowa zmiana lokalizacji HYNKA 02

od 21.06.2018 (czwartek)

W związku z przebudowa geometrii skrzyżowania al. Krakowskiej z ul. Hynka w rejonie przystanku HYNKA 02 od dnia 21.06 br. od początku kursowania linii dziennych do odwołania, zawiesza się jego funkcjonowanie.

      W jego zastępstwie uruchamia się przystanek zastępczy HYNKA 52, zlokalizowany na tymczasowym wypłytowaniu przy al. Krakowskiej ok. 30 metrów za lokalizacją podstawową  (za skrzyżowaniem z ul. Geologiczną).

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 20 czerwca 2018r.
ostatnia aktualizacja 21 czerwca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską