Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Zmiana lokalizacji przystanku DWERNICKIEGO 04

od 21.06.2018 (czwartek)

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy drogi rowerowej wzdłuż ciągu ulic Stanisławowska – Dwernickiego – Szaserów, od dnia 21.06 br. od początku kursowania do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego DWERNICKIEGO 04, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 102, 188 i 202 oraz jako warunkowy dla linii autobusowych 523 i nocnych N21 oraz N71.

       W zamian uruchomiony zostaje przystanek zastępczy DWERNICKIEGO 54, zlokalizowany na chodniku przy ul. Wiatracznej przed skrzyżowaniem z ul. Szaserów (jadąc od strony ul. Nizinnej), obowiązujący jako stały dla linii autobusowych 173 i 188 oraz jako warunkowy dla linii autobusowej 523.

       Dla linii autobusowych 102 i 202 oraz nocnych N21 i N71 nie uruchamia się przystanku zastępczego ze względu na bliskość przystanku MYCIELSKIEGO 02.

 

opublikowano 19 czerwca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską