Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Zmiana lokalizacji przystanku RONDO DASZYŃSKIEGO 04

od 14.06.2018 (czwartek)

W związku z budową drogi dla rowerów wzdłuż ciągu ulic Okopowa – Towarowa na odcinku od ronda Zgrupowania AK „Radosław” do pl. Zawiszy, od dnia 14.06.2018 r., od początku kursowania linii dziennych do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego RONDO DASZYŃSKIEGO 04, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 105 i 190.

W zastępstwie uruchomione zostaje funkcjonowanie przystanku zastępczego RONDO DASZYŃSKIEGO 54, zlokalizowanego przy ul. Towarowej za ul. Łucką, około 100 metrów za lokalizacją podstawową.

Charakter przystanku dla poszczególnych linii nie ulega zmianie.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 13 czerwca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Koniec roku nastraja do refleksji i skłania do podsumowań. Mijających 12 miesięcy przyniosło wiele wydarzeń ważnych dla stołecznej komunikacji: Warszawski Transport Publiczny zyskał nowe logo, na ulice wyjechały nowoczesne autobusy o napędzie hybrydowym i gazowym, a pasażerowie mogą taniej podróżować po aglomeracji dzięki Biletom Metropolitalnym i zmianom w Karcie Warszawiaka. Działo się dużo, dlatego postanowiliśmy przypomnieć Państwu, jak mijał komunikacyjnie rok 2018. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską