Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

148, 165, 331

Zawieszenie funkcjonowania przystanku HOŁUBCOWA 01

od 13.06.2018 (środa) do 12.08.2018 (niedziela)

W związku z awarią ciepłowniczą w ul. Poleczki w rejonie przystanku HOŁUBCOWA 01 od dnia 13.06.2018 od początku kursowania linii dziennych do odwołania zawieszone zostaje funkcjonowanie w/w przystanku.

W jego zastępstwie uruchomiony zostaje przystanek HOŁUBCOWA 51 zlokalizowany przy ul. Poleczki około 130 m za podstawową lokalizacją (za skrzyżowaniem z drogą wewnętrzną) na tymczasowym wypłytowaniu.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 12 czerwca 2018r.
ostatnia aktualizacja 10 sierpnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską