Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N31, 180

Zmiana lokalizacji przystanku ŁOWCZA 01

od 13.06.2018 (środa) do 06.08.2018 (poniedziałek)

W związku z budową drogi dla rowerów wzdłuż ul. Wiertniczej od dnia 13.06.2018 od początku kursowania linii dziennych do odwołania zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanku ŁOWCZA 01.

W jego zastępstwie uruchomiony zostaje przystanek ŁOWCZA 51 zlokalizowany około 80 m przed docelową lokalizacją na istniejącym chodniku.


Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 12 czerwca 2018r.
ostatnia aktualizacja 6 sierpnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską