Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Budowa drogi dla rowerów w ul. Jagiellońskiej - przesunięcie przystanków

od 10.05.2018 (czwartek)

W związku z kolejnym etapem budowy drogi dla rowerów wzdłuż ul. Jagiellońskiej, od dnia 10.05.2018 r., od około godz. 14:00 przywraca się podstawową lokalizację przystanku BUDZIŃSKIEJ–TYLICKIEJ 02.

Wobec powyższego, likwidacji ulega przystanek zastępczy BUDZIŃSKIEJ–TYLICKIEJ 52.

Ponadto zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanku DYREKCJA FSO 02. W jego zastępstwie uruchomiony zostanie przystanek zastępczy DYREKCJA FSO 52, zlokalizowany 138 metrów przed lokalizacją podstawową.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 10 maja 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Rekordowa komunikacja miejska

Rekordowa komunikacja miejska

Warszawski Transport Publiczny cieszy się coraz większą popularnością. Najlepiej pokazują to liczby, a z nich można odczytać, że w 2018 roku pobity został kolejny rekord. To dla nas wielkie wyzwanie, ale też zadanie, żeby oferować pasażerom jeszcze lepsze usługi w przyszłości i tworzyć modę na komunikację miejską. Zapraszamy m.in. do lektury wywiadu z Wiesławem Witkiem, dyrektorem Zarządu Transportu Miejskiego, w którym przypomina, jakie działania podjął ZTM w celu promowania podróżowania transportem publicznym. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską