Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N21, 198

Zmiana lokalizacji przystanku SŁOWACKIEGO 02

od 08.05.2018 (wtorek)

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu remontu chodnika wzdłuż ulicy Raczkiewicza, od dnia 8.05 br. od początku kursowania do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego SŁOWACKIEGO 02, obowiązującego jako warunkowy dla linii autobusowych 198 oraz nocnej N21.

W zamian uruchomiony zostaje przystanek zastępczy SŁOWACKIEGO 52, zlokalizowany na chodniku przy ul. Raczkiewicza przed skrzyżowaniem z ul. Słowackiego (ok. 60 metrów przed lokalizacją podstawową). Charakter przystanku dla poszczególnych linii nie ulega zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 7 maja 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską