Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

147, 305

Zmiana lokalizacji przystanku MOTYLKOWA 01

od 26.04.2018 (czwartek) od godz. 16:00

 W związku z rozpoczęciem budowy wjazdu na posesję przy ul. Zwoleńskiej, od dnia 26.04 br. od ok. godz. 16.00, zmienia się lokalizację przystanku MOTYLKOWA 01, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 147 oraz 305.

Od dnia 26.04 br. przystanek będzie umiejscowiony na chodniku przy ulicy Zwoleńskiej ok. 50 metrów za lokalizacją dotychczasową.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 26 kwietnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską