Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

143

Otwarcie dla ruchu zjazdu z ul. Żołnierskiej w ul. Strażacką

od 21.04.2018 (sobota)

W związku z zakończeniem kolejnego etapu przebudowy ul. Żołnierskiej, a tym samym otwarciem dla ruchu kołowego zjazdu z ul. Żołnierskiej na ul. Strażacką, od dnia 21.04.2018 r. od początku kursowania, linia autobusowa 143 (tylko w kierunku krańca REMBERTÓW-KOLONIA) zostaje – od skrzyżowania ulic Żołnierska/Strażacka – skierowana na swoją trasę podstawową przebiegającą bezpośrednio ulicą Strażacką.

Trasy linii autobusowych 143 (w kierunku krańca GUS), 199, 225 oraz nocnej N24 nie ulegają zmianom.

Wobec powyższego zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego CZWARTAKÓW 02, zlokalizowanego w zatoce przystankowej na ulicy Czwartaków za skrzyżowaniem z ulicą Zesłańców Polskich (w kierunku ulicy Paderewskiego).

 

opublikowano 16 kwietnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska blisko domu

Komunikacja miejska blisko domu

Warszawski Transport Publiczny to ogromny system, który każdego dnia zapewnia sprawne i wygodne podróżowanie milionom pasażerów. Bardzo dobre wyobrażenie o WTP dają mapy dostępności, o których piszemy w tym numerze i które można znaleźć na stronie ZTM. Te schematy pozwalają spojrzeć całościowo na komunikację miejską w aglomeracji warszawskiej i jej funkcjonowanie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską