Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Rozbudowa ulicy Głębockiej na odc. od ul. Podwójnej do ul. Berensona - etap IIb

od 21.04.2018 (sobota)

W związku z kolejnym etapem prac przy rozbudowie ulicy Głębockiej i przełożeniem ruchu jednokierunkowego z pasa prawego na pas lewy od dnia 21.04.2018 r. od początku kursowania (linia nocna od początku kursowania w noc 20/21.04.2018 r.) wprowadza się następujące zmiany przystankowe:

Zawiesza się funkcjonowanie przystanku:

  • 01 OKRĄGŁA

Uruchomione zostaną przystanki zastępcze:

  • 51 OKRĄGŁA zlokalizowany w ul. Głębockiej, 45 metrów przed dotychczasową lokalizacją przystanku 01 – obowiązujący dla linii E-7, E-9, 120, 240, 332, 527 i N11;
  • 51 SIECZNA zlokalizowany w ul. Głębockiej za skrzyżowaniem z ulicą Sieczną – obowiązujący dla linii 120, 240, 332 i N11.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 16 kwietnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską