Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N42, 105, 197

Zmiana lokalizacji przystanku SOWIŃSKIEGO 03

od 10.04.2018 (wtorek) do 01.08.2018 (środa)

W związku z kolejnym etapem budowy drogi dla rowerów w ciągu ul. Połczyńskiej od dnia 10.04.2018 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania zawiesza się funkcjonowanie przystanku SOWIŃSKIEGO 03. 

Jednocześnie uruchamia się funkcjonowanie przystanku SOWIŃSKIEGO 53, zlokalizowanego przy ul. Wolskiej, ok. 170 metrów przed lokalizacją podstawową. Przystanek obowiązuje jako stały dla autobusów linii 105, 197 oraz jako warunkowy dla linii N42.

opublikowano 9 kwietnia 2018r.
ostatnia aktualizacja 31 lipca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską