Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

136, 192

Zawieszenie funkcjonowania przystanku NATOLIN PŁN. 01

od 09.04.2018 (poniedziałek)

Od dnia 9.04.2018 r. od początku kursowania w związku z kolejnymi etapami prac przy budowie POW zawiesza się funkcjonowanie przystanku NATOLIN PŁN. 01.

W zamian za zawieszony przystanek uruchamia się przystanek NATOLIN PŁN. 51, który zlokalizowany będzie przy ul. Lanciego ok. 60 m za skrzyżowaniem z ul. Płaskowickiej jadąc w kierunku ul. Belgradzkiej. Przystanek obowiązywał będzie jako stały dla linii 136 i 192.

opublikowano 6 kwietnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską