Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Zmiana lokalizacji przystanku PŁASKOWICKIEJ 01

od 25.01.2018 (czwartek)

W związku z realizacją prac przygotowawczych przy budowie Południowej Obwodnicy Warszawy od dnia 25.01.2018 r. od początku kursowania linii dziennych zawiesza się funkcjonowanie przystanku PŁASKOWICKIEJ 01.

W zamian za zawieszony przystanek uruchamia się przystanek tymczasowy PŁASKOWICKIEJ 51 zlokalizowany ok. 110 m za lokalizacją stałą.

opublikowano 24 stycznia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro odkrywa Warszawę

Metro odkrywa Warszawę

Budowa metra to nie tylko wielkie wyzwanie inwestycyjne i szansa na wygodniejszy oraz sprawniejszy transport dla mieszkańców i gości stolicy. To także znakomita okazja do zajrzenia w głąb ziemi i wydobycia skarbów, które od wielu lat tam przechowuje. Budowa metra to przecież gruntowne przekopywanie Warszawy wzdłuż i wszerz, a więc gratka dla archeologów. Znalezione ostatnio szczątki prehistorycznego zwierzęcia to tylko jeden z wielu fragmentów przeszłości, odsłoniętych przez koparki. Co jeszcze udało się znaleźć podczas budowy warszawskiego metra? Co znalezione przedmioty mówią nam o historii Warszawy? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską