Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N14, N44, N64, 178

Zamknięcie południowej jezdni ul. Świętokrzyskiej

od 22.01.2018 (poniedziałek)

W związku z zamknięciem ruchu na ul. Świętokrzyskiej na odcinku Jasna – pl. Powstańców Warszawy od dnia 22.01.2018 r. od początku kursowania linii dziennych (linie nocne od nocy 22/23.01.2018 r.) do odwołania autobusy linii 178, N14, N44 i N64 będą skierowane na poniższe trasy objazdowe:

178, N44
w kierunku krańców KONWIKTORSKA, ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ
od skrzyżowania Świętokrzyska/Marszałkowska: Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście i dalej swoimi trasami;

N14, N64
w kierunku krańców OLESIN, CHOSZCZÓWKA
od skrzyżowania Świętokrzyska/Marszałkowska: Marszałkowska – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska i dalej swoimi trasami.

Kursowanie ww. linii na podstawie specjalnych rozkładów jazdy.

Jednocześnie zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanku NOWY ŚWIAT 01 oraz uruchomione zostanie funkcjonowanie przystanku METRO ŚWIĘTOKRZYSKA 58, zlokalizowanego przy ul. Marszałkowskiej w kierunku ul. Królewska, za skrzyżowaniem z ul. Świętokrzyską. Przystanek obowiązuje jako stały dla autobusów linii 178.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 19 stycznia 2018r.
ostatnia aktualizacja 26 stycznia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska blisko domu

Komunikacja miejska blisko domu

Warszawski Transport Publiczny to ogromny system, który każdego dnia zapewnia sprawne i wygodne podróżowanie milionom pasażerów. Bardzo dobre wyobrażenie o WTP dają mapy dostępności, o których piszemy w tym numerze i które można znaleźć na stronie ZTM. Te schematy pozwalają spojrzeć całościowo na komunikację miejską w aglomeracji warszawskiej i jej funkcjonowanie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską