Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

zamówienia publiczne

Przetarg nieograniczony

Opracowanie dokumentacji projektowej oraz założenie i pielęgnacja na podstawie tej dokumentacji zieleni w istniejących torowiskach tramwajowych o konstrukcji podsypkowej (tzw. zielonej zabudowy torowiska) usytuowanych w Warszawie (PN 77/2018)

Data ogłoszenia: 22.08.2018
Termin składania ofert/wniosków: 30.08.2018 godzina: 11:00
Tryb zamówienia: przetarg nieograniczony

1.Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz założenie i pielęgnacja na podstawie tej dokumentacji zieleni w istniejących torowiskach tramwajowych o konstrukcji podsypkowej (tzw. zielonej zabudowy torowiska) usytuowanych w Warszawie na następujących odcinkach: a) wzdłuż ul. Filtrowej, Krzywickiego i Nowowiejskiej, licząc od ul. Szymona Zimorowicza (przy skrzyżowaniu z ul. Raszyńską) do zespołu przystankowego Nowowiejska (przed skrzyżowaniem z al. Niepodległości), o szacunkowej długości 1655 mtp i szacunkowej powierzchni 4720 m2; b) wzdłuż ul. 11 Listopada licząc od ul. Targowej do początku zespołu przystankowego Inżynierska, o szacunkowej długości 156 mtp i szacunkowej powierzchni 520 m2.

2.Przedmiot zamówienia wraz z terminami realizacji zamówienia zostały określone szczegółowo w załączniku nr 1 do SIWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.

3.Przedmiot zamówienia jest projektem obywatelskim i jest finansowany z budżetu partycypacyjnego na 2018 r. – w związku z tym, tj. z uwagi na otrzymane przez Zamawiającego środki z budżetu partycypacyjnego, Zamawiający zastrzega sobie możliwość ograniczenia zakresu zamówienia, np. poprzez skrócenie długości i powierzchni odcinków torowisk, o których mowa powyżej.

opublikowano 22 sierpnia 2018r.
ostatnia aktualizacja 31 sierpnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat linii lokalnych

Dziesięć lat temu na trasy w aglomeracji warszawskiej wyruszyły autobusy linii lokalnych. Chyba mało kto wtedy przypuszczał, jak wielki sukces odniosą. To było coś nowego, a jednocześnie oferta, której potrzebowali mieszkańcy podwarszawskich gmin. Nic dziwnego, że po Lesznowoli, która pierwsza włączyła się we współpracę z Zarządem Transportu Miejskiego, dołączały kolejne samorządy i linie dowozowe powstają w dalszym ciągu – dziś jest ich 48. Tego jubileuszu nie byłoby bez dobrej współpracy ZTM z władzami podwarszawskich gmin. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską