Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje

Po sąsiedzku - sprawdzamy komunikację podmiejską

Po sąsiedzku - sprawdzamy komunikację podmiejską

Mieszkaliśmy w Konstancinie, ojciec cieszył się bardzo swoim domkiem, często sam wykonywał różne domowe roboty – umiał naprawić światło doskonale, po tapicersku obić fotel, naprawić drzwi, balustrady i ramy okienne (…). Mieliśmy ogródek przy domu. Ojciec sadził sam krzewy i kwiaty, opiekował się każdą grządką i klombem – wspominała, w wywiadzie dla pisma „Argument” w 1977 roku, czas spędzony w konstancińskiej wilii „Świt” córka  Stefana Żeromskiego – Monika.  

 Konstancin-Jeziorna i stojąca po dziś dzień willa „Świt” są jednym z miejsc, do których odwiedzenia zachęcamy Państwa na łamach Tematu numeru lipcowego iZTM. Zapraszamy na weekendowe, wakacyjne, letnie zwiedzanie komunikacją miejską wyjątkowych miejscowości leżących nieopodal Warszawy – Radzymina, Sulejówka, Otwocka, Góry Kalwarii, Piaseczna, Kampinoskiego Parku Narodowego, Jabłonny i okolic Jeziora Zegrzyńskiego.

 

 

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska blisko domu

Komunikacja miejska blisko domu

Warszawski Transport Publiczny to ogromny system, który każdego dnia zapewnia sprawne i wygodne podróżowanie milionom pasażerów. Bardzo dobre wyobrażenie o WTP dają mapy dostępności, o których piszemy w tym numerze i które można znaleźć na stronie ZTM. Te schematy pozwalają spojrzeć całościowo na komunikację miejską w aglomeracji warszawskiej i jej funkcjonowanie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską