Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje

Akademicki "iZTM"

Akademicki "iZTM"

W najnowszym, grudniowym wydaniu iZTM inaugurujemy Akademię Pasażera -  przedstawiamy założenia naszej nowej akcji informacyjno-edukacyjnej, publikujemy pierwszy materiał i rozmawiamy z jej pomysłodawcą – Marcinem Kozoniem. Nasz jubileuszowy cykl „Z kart historii ZTM” kończymy rozmową z dyrektorem Pionu Handlowego – Grzegorzem Dziemieszczykiem i otwieramy nową rubrykę – „Z historii komunikacji”.

Piszemy również o komunikacyjnych aktualnościach i kampaniach ZTM, najnowszych inicjatywach sympatyków komunikacji  z KMKM, a w dziale poświęconym komunikacji na świecie – o komunikacji w Toronto.

Zachęcamy do bezpłatnej prenumeraty.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska blisko domu

Komunikacja miejska blisko domu

Warszawski Transport Publiczny to ogromny system, który każdego dnia zapewnia sprawne i wygodne podróżowanie milionom pasażerów. Bardzo dobre wyobrażenie o WTP dają mapy dostępności, o których piszemy w tym numerze i które można znaleźć na stronie ZTM. Te schematy pozwalają spojrzeć całościowo na komunikację miejską w aglomeracji warszawskiej i jej funkcjonowanie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską