Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje

Wcale nie chcemy podnosić tych cen…

Wcale nie chcemy podnosić tych cen…

Głównym tematem najnowszego, listopadowego numeru iZTM jest zbliżająca się podwyżka cen biletów. W miesięczniku znajdziemy rozmowę z Grzegorzem Dziemieszczykiem, dyrektorem Pionu Handlowego ZTM, który „zdradza” m.in. na co zostaną przeznaczone środki z podwyżki i ile naprawdę kosztują bezpłatne przejazdy dla pracowników komunikacji miejskiej. Można również przeczytać o zasadach zwrotu starych biletów i okresie korzystania z obecnie obowiązującej taryfy oraz o różnicach w cenie biletów między pierwszą i drugą strefą. Tradycyjnie w numerze znalazła się także garść komunikacyjnych aktualności i informacji o kampaniach ZTM oraz wspomnienie o osobach zasłużonych dla komunikacji. Zachęcamy do bezpłatnej prenumeraty.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpiecznie w komunikacji

Bezpiecznie w komunikacji

Komunikacja miejska powinna być miejscem bezpiecznym, w którym każdy będzie się czuł dobrze. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dotyczących bezpieczeństwa. Powinni ich przestrzegać rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Jeśli odpowiednio umieszczą wózek w przeznaczonym do tego miejscu i będą się stosować do poleceń wydawanych przez kierowców bądź motorniczych, to ich podróż upłynie bezpiecznie i spokojnie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską